פתרונות מעוצבים לחדרי ילדים

חדרי הילדים של היום הם חדרים מודולריים, כשהילדים נהנים לשנות אווירה וסגנון מעת לעת בין אם על ידי החלפת רהיטים או שדרוגם ובין אם באמצעות תזוזות רהיטים ברחבי החלל. למעשה, אותם רהיטים ייראו שונה לחלוטין בחדרי ילדים שונים בשל תנאי החלל, מיקומים של חלונות ודלתות, מרחב וגדול החדר, החלוקה שנבחרת והקומפוזיציה של הרהיטים.
ברשת האוס אין אנחנו מציעים לכם שירותי נגרות בהתאמה אישית, כך שתוכלו לקבל מענה יצירתי ומדויק לצרכים הייחודיים שלכם בעיצובי חדרי ילדים ונוער. חשוב מאוד שתצטיידו מראש במידות המדויקות של החלל וכן אם אפשרי בסקיצה של החדר, כולל הבלטה של אלמנטים כמו דלת, חלון וכדומה.
רהיטים בהזמנה אישית לפי מידה - ארון ושולחן לנישה
חשבו על פתרונות עיצוביים שהייתם רוצים לחדר, כמו למשל, נישה מיוחדת לפינה או לרווח בקיר, תליית מדפים או כוורות כפתרון אחסון, ארון בעבודת נגרות שיחולק לשניים וימוקם בשני הקצוות השונים של החדר, מיטה שנפתחת לשלוש מיטות, טואלט ארוך במיוחד, ספריה עם שולחן כתיבה דו כיוונית שמאפשרת לשני הילדים ללמוד במקביל מבלי להפריע זה לזה ולשמור על אחד על מרחב אישי.

רהיטים בהתאמה אישית - ארון איחסון כגב מיטה

רעיונות לאחסון חכם בחדרי ילדים ונוער

אם יש משהו שמתבקש בחדרי ילדים ונוער הרי אלה פתרונות האחסון. החדרים נוטים להתבלגן במהירות, ספרים מושלכים, מחברות מתעופפות, צעצועים זרוקים ולא משנה כמה תבקשו, תטחנו והילדים יבטיחו, סדר הוא מצרך נדיר בחדרי ילדים ונוער. כמובן שאפשר לסייע ולייעל את מלאכת הסידור במידה ומראש משלבים בחדרים פתרונות אחסון חכמים ונוחים, החל מכוורות מודולאריות דרך מידוף, חלוקה נכונה ופרקטית של ארון הבגדים ועוד. לפניכם כמה הצעות לפתרונות כאלה.

כוורות לתלייה
הכוורות הן מסוג הפריטים שכמעט כל אחד צריך בחדר, כיוון שהן חוסכות מקום יקר וגם מהוות פריט אחסון דקורטיבי שניתן לתלות מעל שולחן הכתיבה, מעל המיטה ובכל קיר. יש כוורות שמגיעות עם מספר תאים פתוחים, אחרות עם מגירות או תאים סגורים ואפשר לעצב מראש כוורות במידות המבוקשות מהחומרים הנדרשים בעיצובים מסוגננים ובצבעים שישתלבו היטב בחלל.


שידות אחסון
השידות לא גדולות כמו ארונות אך עדיין משמשות פריט אחסון מאסיבי ולרוב מכילות בתוכן חפצים רבים, החל מספרים דרך צעצועים ועד בגדים. ניתן לשלב שידה בתוך ארון הקסם, להשתמש בה בנפרד כשידת החתלה ולאחר מכן כחלק אינטגראלי מהארון או להזמין שידות מעוצבות לפינות מדיה, שידות לאחסון בגדים או צעצועי במגוון רחב של עיצובים.


מגירות אחסון
היופי במגירות המיועדות לאחסון הוא שניתן לשלב מגירות בשולחנות כתיבה, במיטות לחדרי ילדים או במיטות נוער, מגירות רחבות ועמוקות או צרות, לפי הצורך והממד העיצובי המבוקש ולשלוף בעת הצורך.

תמונות חדשות של חדרי ילדים ונוער

באחד מהימים החלטנו שאנחנו מצלמים לכם את החדרים החדשים שהצטרפו למשפחת האוס אין, הבאנו כמה חבר'ה שאוהבים את החדרים שלהם, העמדנו סט צילומים באחד הסניפים של רשת האוס אין, הוספנו אקססוריז מדליקים שידענו שתאהבו לראות בחדר שלכם, שילבנו את הפריטים והרהיטים ביחד עד שנוצרו חדרי עץ מלא איכותיים, בריאים ויפים והתוצאות לפניכם.
בין החדרים שצילמנו, ניתן למצוא את חדר שאנל שמתאים מאוד לילדות ולנערות, הוא כולל מיטה, ספרייה, שולחן וכוורת מעץ מלא – המיטה היא הכוכבת האמתית של החדר, בעלת גב ראש קפיטונז' גבוה ורגלי עץ מגולפות בעבודת יד, חדר נוסף הוא חדר ג'יימי שנוצר בעקבות השראה שקבלנו במהלך תערוכה בפאריס, הוא מבטא את הטרנד האסימטרי, המשלב בין חומרים מנוגדים – חמים וקרים ברהיט אחד, חיתוכים אסימטריים והוא אחד החדרים המדליקים במשפחת האוס אין. חדר נועם הוא חדר מעץ מלא שמתאים לבנים או לבנות, הוא בעל סגנון מודרני, חדר וינטאג' שמביא את תקופת הוינטאג' לחדר וחדר סיוון במראהו החדש.

חדר מעוצב מעץ מלא עם שולחן כתיבה וכוורת, מיטה, ספריה, ארון וקומודה - האוס איןחדר ילדים ונוער מעץ מלא דגם וינטאג' - האוס אין

פתרונות אחסון מומלצים לחדרי ילדים

חדרי ילדים נוטים להתבלגן במהרה, ערימות של בגדים, צעצועים זרוקים בכל עבר, מחברות וחוברות מושלכים על פני שולחן הכתיבה בכאוס מוחלט. כאן נכנסים לתמונה פתרונות אחסון שנועדו לסדר ולארגן את חדר הילדים בדרך הטובה ביותר. ברשת האוס אין תוכלו ליהנות משלל פתרונות אחסון פרקטיים ואסתטיים ולשלב אותם בדרך המועדפת עליכם במרחב של חדר הילדים. לפניכם סקירה של מספר פתרונות אחסון מומלצים:

מיטת ילדים עם מגירות מובנות
ניתן מראש להצטייד ברהיטים לחדרי ילדים שמגיעים עם פתרונות אחסון בילד אין וכך ליהנות מפתרונות אחסון מובנים ברהיטים קיימים. כך למשל, תוכלו להזמין מיטת ילדים בגודל הרצוי ובעיצוב המבוקש המגיעה עם מגירות נשלפות בתחתית המיטה. מדובר במגירות רחבות ועמוקות מספיק כך שתוכלו לאחסן בהן צעצועים, בגדים ומצעים.

חדר ילדים ונוער מעוצב מעץ מלא דגם סיוון - האוס אין

מידוף וכוורות
אם אתם מחפשים פתרונות אחסון שלא יתפסו מקום ברחבי החדר, תוכלו להזמין מדפים או כוורות שנועדו לתלייה על קירות החדר. כך למשל, ניתן למצוא מדפים מסוגננים מעץ מלא בגדלים שונים וכוורות מודולאריות עם חלוקה פנימית דינאמית, כוללות מידוף או מגירות, תאים פתוחים או סגורים לפי בחירתכם.

שידות אחסון
שידות אחסון מהוות פריט פונקציונאלי נוסף שמיועד לאחסון וניתן לשלבו ברחבי החדר במיקום המועדף עליכם. שידות אחסון ניתן למצוא במגוון גדלים, שידות של שתי מגירות או שלוש מגירות ואף שידות גדולות ורחבות יותר עם חלוקה בהתאמה אישית. ניתן להציב שידה לצד המיטה וכך לשמור על נגישות מקסימאלית לחפצים אישיים.

חדר ילדים מעץ מלא דגם דקל עם שולחן וכוורת יעל - האוס אין

מסדרים את החדר

החזרה ללימודים הזכירה לנו, ההורים, שחדרי הילדים והנוער נוטים להתבלגן מהר. ספרים על הרצפה, מחברות על שולחן הכתיבה, עפרונות ליד החלון וטושים בארון הבגדים. הילדים שלנו לא תמיד זוכרים להחזיר הכל למקום או מייחסים לכך חשיבות. כמובן שמעבר לכך שחשוב שנהווה עבורם מודל לחיקוי בנוגע לסדר וארגון, כדאי לסייע להם ולצייד את החדר בפתרונות אחסון לארגון מקסימלי של החלל. למרבה השמחה, יש היום פתרונות אחסון מגוונים בעלי עיצוב אטרקטיבי, עשויים מחומרים איכותיים של עץ מלא וצבעים על בסיס מים, שניתן גם להזמין בנגרות בהתאמה אישית כך שהם יתאימו באופן מושלם לתנאי החלל.

אז איזה פתרונות אחסון כדאי להכניס לחדרי הילדים והנוער לקראת השנה החדשה?

ספריות מעץ מלא
הספריות מהוות פריט אחסון מצוין, ניתן להזמין ספריות צרות וגבוהות אם ברצונכם לחסוך במקום. בספריות ניתן להעמיד ספרים, מחברות, משחקים וצעצועים כך שיהיו נגישים לילדים לצד פריטי נוי שמוסיפים נגיעה מסוגננת לחדר. יש ספריות הכוללות גם מגירות לאחסון סמוי. הספריות מגיעות במגוון צבעים ועיצובים מרהיבים.

כוורת ריצפה מעוצבת לחדר ילדים מעץ מלא - אלמוג
שידות רצפה
שידות רצפה אף הן מתאימות לאחסון דקורטיבי, למי שמחפש גרסא נמוכה ורחבה יותר, יש שידות רצפתיות עם מגירות ומדפים, פיתוחים ועיטורים, חריצים בעץ, קווים נקיים וישרים במגוון צבעים קלאסיים. בחרו את השידה הרצפתית האהובה עליכם.

פתרונות אחסון לתלייה
כדי לנצל היטב את השטח, אפשר לחסוך מקום אחסון יקר ולהצטייד במדפים או כוורות תלייה, מעל שולחן הכתיבה או ברחבי החדר, לספרים, משחקים וכל פריט שתרצו לאחסן.

ספריה כוננית מעץ מלא עם מדפים פתוחים ומגירות - האוס אין

חוזרים ללימודים עם האוס אין

החזרה ללימודים מלווה בהתרגשות גדולה אך גם בחששות, איך הילד ישתלב בגן או בבית הספר? כיצד תהיה המורה שלו? האם הוא יצליח בלימודים? האם הוא ייהנה? בין ההכנות, רכישת ציוד לבית הספר, בגדים לגן, ארגון הילקוט, חשוב מאוד לסדר לילד פינת לימוד, אפילו אם הוא עוד לא עלה לכיתה א'. זה המקום שלו לצייר, להתרכז בשיעורים, לקרוא ספר, לשחק במחשב ואף לארח חברים. חשוב מאוד שפינת הלימוד שלו תהיה רגועה, נקייה ונעימה. אז איך תצרו עבורו את פינת הלימוד המבוקשת? לפניכם מספר טיפים קצרים.

חומרים בריאים לשולחנות כתיבה איכותיים
חשוב מאוד להקפיד על שולחן כתיבה עשוי מעץ מלא, חומר נושם, בריא, עמיד ומשובח, דבקים ללא כימיקלים רעילים וצבעים על בסיס מים. הקפידו גם על שולחנות כתיבה בעלי קווים נקיים וישרים, בגוונים בהירים על זמניים וקלאסיים, שמשתלבים בכל עיצוב בחדר.

שולחן כתיבה וכוורת מעץ מלא דגם לילך - האוס אין

מידות מדויקות
התאימו את שולחן הכתיבה לפינה הייעודית עבורו בחדר, כדי שהילד ייהנה מפינת לימודים נעימה. אם תנאי החלל מאפשרים זאת, כדאי לבחור שולחן כתיבה רחב יחסית, 1.60 ס"מ כדי ששולחן הכתיבה יתאים גם כשולחן כתיבה וגם ללימוד משותף עם חברים.

פתרונות אחסון
כדאי לבחור שולחן כתיבה הכולל גם פתרונות אחסון בגוף השולחן, כמו למשל, מגירות, שידת מגירות או להוסיף כוורות מודולריות או מדפים לתלייה ברחבי החדר בעיצוב תואם או בגוון וסגנון אחר ליצירת עניין בחדר.

רהיטים לבת המתבגרת

חגיגת בת מצווה משמחת, יום הולדת או פשוט חיפוש אחר מתנה לנערה המתבגרת שלכם. שדרוג חדר הנערה הוא תמיד סיבה לחגיגה. בהאוס אין יש פריטי עיצוב שישמחו כל נערה וגם יסמלו את המעבר מילדות לבגרות. אז מה כדאי לקנות לנערה? המלצות על פריטי עיצוב שנערות אוהבות ומוצעים ברשת האוס אין.
מיטה בסגנון אירופאי או אגדתי
מיטה מפוארת, איכותית, עשויה מעץ מלא ומעוצבת בסטנדרטים גבוהים. המיטות לנערות מאופיינות בקווים עגולים, עשירים בפיתוחים רבים, כיפוף מיוחד של העץ, קרניז המוסיף נגיעה אלגנטית למיטה, גב רגליים מסולסל, קפינטואז' רקום דמוי עור עם אבני קריסטל מנצנצות, מיטות עם אפיריון ועוד שפע של מיטות נוער מעוצבות בעלות קסם ונוכחות שכל נערה מתבגרת היתה שמחה לקבל. ניתן להזמין במידות הדרושות ובמגוון סגנונות.

מיטה וחצי מעץ לחדרי נוער - לואי
שידת טואלט או טוטאלט לתלייה
לפתע היא מתחילה להתבשם, אולי למרוח על השפתיים ליפ גלוס, לסדר את השיער בתסרוקת מעוצבת לבית הספר, להתגנדר וזה הזמן לפנק אותה בטואלט או שידת איפור. פריטים מסוגננים בעיצוב רומנטי עם מגירות ומראות וכיסא מרופד בקטיפה. פינה משלה מושלמת למלאכת הטיפוח.

ספסלים פנאי ואחסון
ספסלים רומנטיים מעוצבים משדרגים כל חדר נערות ומהווים הן פתרון אחסון והן פתרון דקורטיבי. ישנם ספסלים אחסון מושקעים במיוחד עם כריות ישיבה קפיטונז' הנפתחים לשטח אחסון.

שולחן איפור לנערות מעץ מלא עם מראה לנסיכות - אלמוג

 

כיצד ליצור אווירה רגועה בחדר הילדים

בימים אלה יותר מתמיד, אווירה רגועה היא מצרך חיוני ממש כמו אוויר לנשימה. אך כמובן שרוגע הוא תחושה שתרצו ליצוק לחדר הילדים בכל ימות השנה, בכל שהייה של הילד בחדר. אווירה רגועה מטיבה עם כל ילד במיוחד אם אופיו סוער, והיא מאפשרת לו להתרכז יותר ולמצוא שלווה בחדרו.
כמובן שכל אחד נרגע בדרך אחרת, אך כשדנים בסוגיית "עיצוב מרגיע", ניתן להתייחס לפרמטרים דוגמת גוונים, סגנונות עיצוביים, פריטים מפנקים, יצירת האווירה השקטה והנעימה ביותר שתסב לילד מנוחה וכך גם להוריו.

רהיטי חדרי ילדים ונוער - אילי נוער
לפניכם מספר רעיונות להשגת אווירה של רוגע ושקט בעיצוב חדרי ילדים או בעיצוב חדרי נוער.
שלב ראשון, חפשו את הגוונים שיוצרים תחושה נעימה וחופשית בחלל, לרוב נעדיף גוונים בהירים שמשרים תחושות אלה, לבן, קרם, שמנת, תכלת, סגלגל, גוונים פסטליים או נייטרליים שגם יוצרים חלל "מואר" יותר ותחושה של שחלל גדול יותר מכפי שהוא באמת. בגוונים הנבחרים ניתן להשתמש בצביעת הקירות של החדר או בבחירת הרהיטים או האביזרים הנלווים. אם אתם מחפשים טוויסט עיצובי מנוגד, תמיד תוכלו להשיג נגיעות של צבע על ידי תוספת של תמונות, הוספת שטיח, צירוף מצעים צבעוניים וכולי.
אווירה רגועה ונעימה היא גם תוצר של בחירת חומרים איכותיים כמו למשל, רהיטי האוס אין העשויים מעץ מלא, חומר טבעי, ידידותי לסביבה, נעים לנשימה ומרגיע מאוד.
אווירה רגועה תושג גם על ידי מוסיקה נעימה שתתנגן בחדר, תמונות של נופים שמשרים שלווה, וילונות רכים המאפשרים שליטה באור המרחב, נורות שמפיצות אלומת אור נעימה וכדומה.
שיהיה רגוע.מיטות ילדים ונוער עם מגירות איחסון - במה

כוורות לחדרי ילדים

נכנסתם לחדר של הילד שלכם, הוא נעים, רגוע, מעוצב בצורה יפהפיה אך אז שמתם לב לבלגן. הצעצועים זרוקים בכל מקום, המשחקים מפוזרים על הרצפה, המיטה עמוסה ספרים. כאוס טוטאלי. מרוב כל הבלגן קשה לראות את היופי של החדר ובנוסף, הילד לא מוצא את דרכו בחדר. כשהוא מחפש אחר מחברת או ספר הוא לא מוצא אותם בכל הבלגן. כאן נכנסים לתמונה פתרונות אחסון.
בין האלמנטים הדקורטיביים שמהווים גם פתרונות אחסון משודרגים בחדר ניתן לראות כוורות מסוגננות. הכוורת היא למעשה שילוב בין מידוף ותאים והיתרון הבולט שלה, מעבר לאסתטיקה הקלאסית ולקווים הנקיים, הוא שהיא ניתנת לתלייה וכך חוסכת מקום רב בחדר.

שולחן כתיבה וכוורת מעץ מלא דגם לילך - האוס אין
לפניכם מספר טיפים לבחירת כוורות לחדרי ילדים ונוער ולשימוש אפקטיבי שלהן בחדרים אלה:
אל תתפשרו על טיב החומר
אומנם כוורת היא מוצר עיצובי משלים, אך היא בסביבת חדרי וילדים ונוער ולכן, תמיד חשוב להעדיף לחדרים אלה ולבית בכלל עיצוב שעשוי מחומרים בריאים כמו עץ מלא. עץ מלא לא רק מחזיק מעמד זמן רב יותר, הוא חומר בריא לנשימה, נעים שמשרה אווירה רגועה. בנוסף, העדיפו כוורות לחדרי ילדים ונוער שנצבעו בצביעה על בסיס מים שהינה ידידותית לסביבה.

סגנון הכוורת
בחרו כוורת בעיצוב שימשיך את הקו הסגנוני השולט של החדר כדי להשיג מראה הרמונית ותוצאה מיטבית. בהאוס אין תוכלו למצוא שלל כוורות שתואמות לסגנונות של המיטות, ארונות הבגדים, שולחנות הכתיבה.

פתרון האחסון המתאים לכם ביותר
הכוורות מגיעות בשלל עיצובים ובמבנה המשתנה מדגם לדגם. כך למשל, תוכלו להצטייד בכוורת שמבוססת על מדפים בלבד בעוד אחרות משלבות בין תאים פתוחים למדפי תלייה, מגירות. בדקו מה הם צרכי הילד: האם הכוורת תהיה תלויה מעל שולחן הכתיבה ותכיל במיוחד ספרים ומחברות, קלסרים או דווקא צעצועים, האם אתם מעוניינים במגירה כדי לשמור על חפצים קטנים יותר בהישג יד, האם תעדיפו כוורת שמבוססת בעיצובה על תא אחד רחב וארוך ומאפשרת תצוגה מרשימה של צעצועים וכולי.