לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114phone
  1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> מדריך מיטות קומותיים - איזה סוגים קיימים וכיצד לבחור מיטה

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

מדריך מיטות קומותיים - איזה סוגים קיימים וכיצד לבחור מיטה

מיטה היא הכוכבת הראשית של חדר הילדים, אבל לא בכל בית יש מקום לשתי מיטות ילדים בחדר אחד. תנאי השטח ואילוצי החלל מובילים לכך שהורים רבים בוחרים במיטת קומותיים התורמת לניצול יעיל של המרחב בכך שהיא כוללת בקונסטרוקציה אחת שתי מיטות, הממוקמות זו מעל זו. מיטת קומותיים חוסכת שטח ואף מעניקה חוויית לינה משותפת וייחודית לילדים, בין אם לכל אחד מהם יש מיטה קבועה (אחד למעלה ואחד למטה) או שהם מתחלפים זה עם זה במיקומים לפי החשק ובכל מקרה, הילדים נהנים מקרבה ומאינטראקציה ייחודית.

בשנים האחרונות ניתן למצוא שלושה דגמים בולטים של מיטות קומותיים מעץ מלא ולבחור את המודל המתאים ביותר לפי הקונספט העיצובי, הצרכים האישיים, גודל ותכנון החדר.
 
מיטת קומותיים סטנדרטית
מיטה זו מבוססת על הרעיון של שתי מיטות זהות בגודלן הממוקמות זו מעל זו, כשניתן לעלות למיטה העליונה באמצעות סולם המוברג למסגרת המיטה. מיטת קומותיים סטנדרטית מגיעה בגדלים של 204 ס"מ אורך ו-94 ס"מ רוחב במידה ונבחר מזרן במידות 80/190 ס"מ ו-204 ס"מ אורך ו-104 ס"מ רוחב למזרן 90/190 ס"מ. 
 
מיטת קומותיים וחצי
מיטת קומותיים וחצי עונה על הצורך המתעורר במשפחות רבות, כששני ילדים בגילאים שונים חולקים חדר אחד. הגדול מבינם מעוניין במיטה רחבה יותר אך אין מספיק מקום בחדר למיטה וחצי לצד מיטת ילדים רגילה ולכן, מיטת קומותיים וחצי מהווה אלטרנטיבה מצוינת. המיטה התחתונה הינה בגודל מיטה וחצי (134/204 ס"מ) והמיטה העליונה בגודל מיטת ילדים סטנדרטית (גם כאן תלוי בגודל המזרן).
 
מיטת גלריה
מיטת גלריה אינה מיטת קומותיים קלאסית אך בדומה למיטת קומותיים והינה מיטה מוגבהת אליה מגיעים באמצעות סולם המוברג למסגרת המיטה. החלל הפנוי שנוצר מתחת למיטה מאפשר למקם מיטת ילדים נוספת בחדר או שולחן כתיבה וכך ליהנות מניצול מטבי של השטח. 
 
בחירה נבונה של מיטת קומותיים
בבחירת הדגם המועדף יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים: ראשית, גודל ומבנה החדר. חשבו לפני בחירת המיטה היכן תירצו למקם את המיטה, באחת הפינות, ניצבת על קיר או במרכז החלל. האם יש לכם מספיק מקום לרהיטים נוספים כמו שולחן כתיבה וארון בגדים וכיצד אלה ימוקמו ביחס למיטה. כמו כן, בדקו האם תוכלו לשדרג למזרן רחב יותר ובמקביל להגדיל את המיטה. אם אתם מרבים לארח או מתכננים שילד נוסף יעבור לחדר, רצוי לרכוש מיטת חבר נגררת שניתן יהיה להוסיפה למיטה התחתונה ושזו תכלול גם מגירות אחסון רחבות. 
בבואכם לבחור מיטת קומותיים, מכל סוג שהוא, חשוב להקפיד על כך שהמיטות יהיו עשויות מעץ מלא, שנחשב לחומר בריא, נושם, טבעי ומשתבח עם השנים. כמו כן, חשוב שצבע המיטה יהיה מבוסס על מים ובתהליך הבנייה נעשה שימוש בדבקים ולכה ללא חומרים רעילים. מהבחינה הבטיחותית, וודאו שרגלי המיטה שלמות לכל גובהן ושהסולם עבה יחסית, נוח לשימוש ותהייה לו ידית אחיזה בעת עלייה או ירידה.
מיטות הקומותיים העכשוויות מגיעות בעיצובים קלאסיים המאופיינים בקווים ישרים ובניקיון עיצובי על זמני. ישנה אופציה לבחור גוון אחיד או לשלב בין גוונים אהובים.

 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎