למכירות 09-9799503phone
  1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> חדרי הילדים מתחדשים

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

חדרי הילדים מתחדשים

בהאוס אין כל חדר חדש הוא חגיגה אמיתית. בעיצובים החדשים, כמו כל העיצובים של האוס אין, הושקעה מחשבה רבה והתוצאה היא חדר שינה משודרג על זמני, קלאסי ופונקציונאלי כאחד. כפי שנהוג בחברה, החדר עוצב מעץ מלא. הסגנון הוא שילוב בין מודרני ליפני, קווים ישרים, נקיים מאופקים.
המיטה היא מיטה וחצי אידיאלית לבני נוער, נמוכה כמעט נושקת לרצפה מה שיוצר מראה מינימליסטי ומאפשר מרווח בחדר. הייחוד הוא שלמיטה יש מנגנון הניתן לכוונון המזרן באזור הראש לגובה הרצוי כך שכל אחד יוכל למצוא את הגובה המתאים לו ביותר. 

הארון ממשיך את הקו השקט, מעץ מלא כולל דלתות הזזה בהן שולבו זכוכיות חלביות בדלתות כדי לייצר תחושה אוורירית בחדר והדלתות הזזות חוסכות מקום יקר במרחב. המרחב הפנימי של הארון אף הוא עונה על הצורך של אחסון, מגירות עמוקות במיוחד, מידוף ואחסון ייעודי לנעליים, משחקים, מצעים וכל הפריטים שמחפשים לאחסן בנוחות בארון הבגדים בחדרי נוער.
פינת העבודה בחדר נועם מתכתבת עם העיצוב הנינוח והרגוע, שולחן שמתאים לשניים ואף שלושה משתמשים, לכתיבה ולמחשב, כיוון שהפלטה העליונה רחבה ועמוקה. מומלץ לשלב כוורת קיר שמהווה פיתרון אחסון מצוין לתלייה על הקיר וכך לא תופסת מקום על הרצפה, ניתן להניח עליה ספרים, קלסרים ועוד. לצד המיטה, קומודה 2 גלגלים והחדר כולו מביא את הפשטות המודרנית בעיצוב שילווה את בני הנוער שנים רבות ויישאר רלוונטי לאורך זמן. 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎