לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114phone
  1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> פריטי עיצוב חדשים בהאוס אין

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

פריטי עיצוב חדשים בהאוס אין

בתערוכת ריהוטים 2014 שהתקיימה בחול המועד סוכות, שמחנו להציג בפני המבקרים מבחר מפריטי העיצוב והרהיטים של האוס אין – חדרים בריאים.

בין הרהיטים בלטו בנוכחותם רהיטים חדשים מבית היוצר של האוס וזו הזדמנות להציגם גם בפניכם.
כמובן שבכל הרהיטים הושקעה מחשבה רבה והם עומדים בסטנדרטים הגבוהים של האוס אין: עץ מלא, צבעים ידידותיים על בסיס מים, דבקים ללא כימיקלים ומוצעים בהתאמה אישית בהתאם למידות ולגוונים שייבחרו על ידכם.
כך למשל, השקנו את ארון וינטג', זה הוא ארון קלאסי ועל זמני שמתכתב עם העבר ומבטא ניקיון עיצובי, קווים ישרים עם טוויסט של פיתוחים פנימיים, מגירות תחתונות חיצוניות, תוספת של ידיות מנצנצות ודלתות בעלות "חלונות" אובאליים עם זכוכית והדפסי תחרה שמעניקים אפקט אצילי ויוקרתי לארון הבגדים. פריט נוסף ששמחנו להשיק בתערוכת ריהוטים הוא ארון שאנל המרשים ביופיו, ארון בעל שלוש דלתות עם דלתת המשלבות בין עץ לזכוכית אובאלית ושתי שורות של מגירות תחתונות.
 

בתחום המיטות, יצאה לדרך מיטת וינטג', מיטה וחצי יפהפייה עם גב רחב וגבוה בעל כותרות אציליות, פיתוחים מיוחדים במראה קלאסי ונסיכותי ומיטת אליאור – מיטת יחיד עם חירוצים מכל הצדדים, גב ופרונט גבוהים. לפניכם תמונות של העיצובים אותם תוכלו לראות בסניפים. אתם מוזמנים להגיע אלינו לחללי התצוגה ברחבי הארץ.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎