לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114phone
  1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> חוזרים ללימודים עם האוס אין

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

חוזרים ללימודים עם האוס אין

החזרה ללימודים מלווה בהתרגשות גדולה אך גם בחששות, איך הילד ישתלב בגן או בבית הספר? כיצד תהיה המורה שלו? האם הוא יצליח בלימודים? האם הוא ייהנה? בין ההכנות, רכישת ציוד לבית הספר, בגדים לגן, ארגון הילקוט, חשוב מאוד לסדר לילד פינת לימוד, אפילו אם הוא עוד לא עלה לכיתה א'. זה המקום שלו לצייר, להתרכז בשיעורים, לקרוא ספר, לשחק במחשב ואף לארח חברים. חשוב מאוד שפינת הלימוד שלו תהיה רגועה, נקייה ונעימה. אז איך תצרו עבורו את פינת הלימוד המבוקשת? לפניכם מספר טיפים קצרים.

חומרים בריאים לשולחנות כתיבה איכותיים
חשוב מאוד להקפיד על שולחן כתיבה עשוי מעץ מלא, חומר נושם, בריא, עמיד ומשובח, דבקים ללא כימיקלים רעילים וצבעים על בסיס מים. הקפידו גם על שולחנות כתיבה בעלי קווים נקיים וישרים, בגוונים בהירים על זמניים וקלאסיים, שמשתלבים בכל עיצוב בחדר.
 
 
מידות מדויקות
התאימו את שולחן הכתיבה לפינה הייעודית עבורו בחדר, כדי שהילד ייהנה מפינת לימודים נעימה. אם תנאי החלל מאפשרים זאת, כדאי לבחור שולחן כתיבה רחב יחסית, 1.60 ס"מ כדי ששולחן הכתיבה יתאים גם כשולחן כתיבה וגם ללימוד משותף עם חברים.
 
פתרונות אחסון
כדאי לבחור שולחן כתיבה הכולל גם פתרונות אחסון בגוף השולחן, כמו למשל, מגירות, שידת מגירות או להוסיף כוורות מודולריות או מדפים לתלייה ברחבי החדר בעיצוב תואם או בגוון וסגנון אחר ליצירת עניין בחדר.
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎