למכירות 09-9799503phone
  1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> מבצעים על חדרי תינוקות

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

מבצעים על חדרי תינוקות

בשעה טובה חידשנו את חלל תצוגת חדרי התינוקות בסניף רמת גן וכעת אתם יכולים להתרשם ממבחר הדגמים של חדרי תינוקות מבית היוצר של האוס אין. כמו בעולם הילדים והנוער, גם כאן ישנה הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, שימוש בעץ מלא ובחומרים טבעיים, בריאים וידידותיים לסביבה, עמידות מקסימאלית, חוזק ויציבות.
בין הפריטים תגלו מבחר ארונות הבגדים, שידות ההחתלה ומיטות התינוק, כשלכבוד סוף השנה האזרחית החדשה, אנו גם מציעים 3 דגמים בהנחות סוף שנה מיוחדות.


כך למשל, שידת נסיכה ומיטת חצב – המיטה מותאמת לתינוק, ניידת על גלגלים, בעלת דופן מתכווננת להורדה בעת הטיפול בתינוק ולהרמה בעת שהוא ישן. השידה כוללת 6 מגירות אחסון ודלת ומתאימה לאחסון של חפצים שונים בהישג יד. דגמים נוספים במבצע הם שידת איתי, שידת החתלה ואחסון במידות של 100 ס"מ רוחב ו-60 ס"מ עומק, כוללת מגירות נוחות לאחסון ומשטח עליון רחב במיוחד לטיפול בתינוק, קרניז מסוגנן וקווים קלאסיים על זמניים – השידה שימושית גם כשהתינוק גדל כפריט אחסון מעוצב לכל חדר. שני פריטים נוספים של חדרי תינוקות המשתתפים במבצע הינם שידת אחסון יובל, שכוללת מגירות בגדלים שונים ומיטת תינוק לי – מיטה איכותית בסטנדרטים הגבוהים של האוס אין עם כיוונון להנמכה והורדה, שינוע על גלגלים ועיצוב אלגנטי.
 
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎