למכירות 09-9799503phone
  1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> חדרי ילדים ונוער מעץ מלא – טרנדים לאביב

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

חדרי ילדים ונוער מעץ מלא – טרנדים לאביב

אחד הכינויים של חג הפסח, שיאה של תקופת האביב, הוא חג ההתחדשות. בפועל, הדבר נותן את אותותיו על תחומים רבים, ובכלל זה גם חדרי ילדים ונוער. משפחות רבות רואות בתקופת האביב תקופה האידיאלית לשדרג, לעצב או לשנות היבטים מסוימים בחדרי הילדים שלהן.

עניין של צבע
בואכם לרענן את חדרי הילדים והנוער, שימו לב לגוונים המרכיבים את החלל: הן הצבעים של החדר עצמו (קירות) והן של הרהיטים. באביב הזה ניתן להבחין בפופולאריות של גווני האפור השונים, ובעיקר אפור בהיר בסגנון אורבאני. לצד האפור בולטים צבעי פסטל – ורוד, ירוק, נגיעות של כתום או סגול.
 
 
הפופולאריות של מדבקות וטאפטים
במהלך השנים, גילו יותר ויותר משפחות את היתרונות של מדבקות הקיר או הטאפטים, שיכולים לחולל שינוי משמעותי בקירות החדר – עם מינימום מאמץ, ולרוב גם במחיר שווה לכל נפש. גם כאן, בעיצובים אשר מתכתבים עם חג האביב. ניתן, למשל, להעדיף במדבקה אשר מתקשרת לעולם הצמיחה או הלבלוב, דוגמת עץ או פרחים.
 
ומה באשר לוילונות?
רצוי שחדר הילדים יהיה מואר ככל האפשר: זאת כדי ליצור אווירה רגועה ונעימה עבור הילדים. הקפידו שוילונות החדר יהיו עשויים מבדים בגוונים בהירים ומבדים "נושמים". מבחינת שטיחים, העדיפו שטיחים קלילים יחסית בצבעוניות המשתלבת באופן הרמוני עם החלל, שטיחים שניתן לפרוש למרגלות המיטה וכך להוסיף נגיעה צבעונית לחלל.
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎