למכירות 09-9799503phone

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

העץ הנדיב

כמה אושר נותנים לנו העצים, מכניסים את הטבע הביתה. בחברת האוס אין אנחנו עושים שימוש בעץ מלא, שבריא וידידותי לסביבה, זה הוא חומר שמשתבח עם השנים. כשמדברים על עצים אמיתיים, ניתן להבחין בין מספר סוגים של עצים:

עץ אורן
עץ גושני וקל לעיבוד שמתאפיין ברכות ועמידות לאורך השנים. ניתן למצוא מבחר סוגים של עצים אורן מהפשוטים ועד האורן הפיני שנחשב למלך של עצי האורן. עץ אלון הוא עץ קשה ויקר, שניתן לזהותו על פי מרקמו המרשים. הוא מגיע אלינו כעץ גושני או כפלטות לא מהוקצעות וגם בין עצי האלון נוכל לראות עץ אלון מולבן ועוד סוגים של עצי אלון.

מייפל 
עץ גושני וקשיח, שמככב לרוב בתור חזיתות של רהיטים במקומות בהם יש צורך בעץ קשיח יותר מבלי לקבל את מרקם העיניים. חשיבה ירוקה מנחה אותנו ואנחנו מקפידים להשתמש בחומרים טבעיים מעץ מלא (קרוליינה ואורן), כשהעצים מגיעים אלינו מיערות מיוחדים המיועדים לכריתה במטרה לשמור על יערות העד ולא לפגוע במערכת האקולוגית  שלנו.

מלבד זאת, היתרון הבולט של עץ שהוא שומר על חזות אותנטית ועמיד לאורך זמן.  העץ גם מכניס חמימות הביתה ומראה קלאסי, על זמני, כשאפשר לצבוע את העץ בשלל גוונים (אנחנו בהאוס אין משתמשים בצבעים ללא כימיקלים רעילים). מומלץ להעדיף צבעים פסטליים ורכים על – זמנים שיהיו רלוונטיים לאורך שנים ויחצו את גבולות הזמן.
 

ארון מעץ מלא 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎