לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114phone
  1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> איך לקנות רהיטי ילדים

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

איך לקנות רהיטי ילדים

החלטתם לחדש את חדרי הילדים והנוער, בין אם עברתם דירה, בצעתם שיפוץ בבית או פשוט הגעתם למסקנה שהגיע הזמן לרענן את המרחב. כעת עולה השאלה כיצד תארגנו את הרכישות שלכם לקראת שינוי הרהיטים בחדר הילדים. יש מספר דרכים לרכוש רהיטי ילדים ולפניכם מספר טיפים שיסייעו לכם במשימה.
ראשית, חשוב להכיר היטב את שוק חדרי הילדים ולהבין את ההבדלים המהותיים בין הרהיטים השונים. כך למשל, ישנה השפעה קריטית של חומרי הגלם מהם מיוצרים הרהיטים על בריאות הילד והסביבה. העדיפו רהיטים מעץ מלא, שנחשב לחומר טבעי ונושם, עמיד ומשובח. כמו כן, עליכם לבדוק האם הרהיטים מגיעים ללא דבקים כימיקלים וחומרים רעילים שונים, צבעים, לקה ועומדים בתווי התקן המחמירים.
 

לאחר מכן, החליטו אם אתם מגיעים לבצע רכישה משותפת עם הילדים או בלעדיהם. אם הילדים גדולים יחסית, מומלץ מאוד לערב אותם בתהליך הרכישה, כי הם הרי אלה שהולכים ליהנות מנוכחות הרהיטים בחדר ודעתם חשובה ביותר. כמובן שתוכלו לכוון אותם לרהיטים המועדפים לפי טעמכם האישי והקריטריונים בהצבתם – איכות, עמידות, בריאות, גוונים, סגנון המתכתב בהרמוניה עם הפריטים שכבר קיימים במרחב וכולי.
ניתן להגיע לאולמות התצוגה, להתרשם ממבחר הרהיטים וכן ליהנות מייעוץ של יועצי המכירה המתמקד במידות נכונות, התאמת הפריטים, תקציב וכדומה ואם אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים ומצאתם את הפריט המבוקש, למשל באתר האינטרנט של האוס אין, תוכלו לבדוק אם ניתן להזמין את הרהיט דרך הטלפון.
 
 
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎