למכירות 09-9799503phone
  1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> מבצעים על חדרי ילדים ונוער שאסור לפספס

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

מבצעים על חדרי ילדים ונוער שאסור לפספס

יש הזדמנויות שאי אפשר להחמיץ וגם אם לא תכננתם בדיוק עכשיו לרכוש חדר ילדים חדש או פריטי עיצוב לחדרי הנוער, הרי שמבצעים אטרקטיביים מהווים את ההזדמנות לשדרג ולהתחדש. אז אילו מבצעים תגלו על חדרי ילדים ונוער? לפניכם מספר מבצעים מגוונים מהם תוכלו ליהנות במהלך השנה.
 
מיטות ילדים שלם וקח
לא תמיד תצטרכו להמתין לכך שייצרו את מיטת הילדים שהזמנתם, ישנם דגמים מובילים של מיטות ילדים איכותיות מעץ מלא שניתן לרכוש ולקבל תוך זמן קצר באספקה מהירה יחסית. בדרך הזו, אם למשל עברתם דירה או אתם מעוניינים לשדרג כמה שיותר מהר את החדר במיטת ילדים חדשה, תוכלו ליהנות במהירות מהמיטה שהזמנתם וגם ממחיר אטרקטיבי.
 
 
הנחות באירועים מיוחדים
יש מספר אירועים מיוחדים לאורך השנה בהם לרוב מתקיימות מכירות ספיישל, לדוגמא, בתקופת החגים, בסוף עונה, לקראת סוף שנה או לקראת פתיחתה של שנה חדשה. חכו לטיימינג הנכון ותוכלו ליהנות ממבצעים שווים על מבחר דגמים מובילים.
 
מבצעי אאוטלט
לעיתים שווה לערוך השלמות של פריטי עיצוב ולחפש פריטים מבוקשים בין העודפים. מדובר בעודפי ייצור או בפריטים שהוצגו בחלונות הראווה ובאולמות התצוגה ועומדים בסטנדרטים הגבוהים של המותג. אומנם מדובר בפריטים בודדים מכל דגם ולא בכל הקולקציה, אך בהחלט אפשר לאתר מציאות, ליהנות מאיכות גבוהה ולחסוך בעלויות.
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎