למכירות 09-9799503phone
  1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> מגמות בעיצוב מיטות נוער

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

מגמות בעיצוב מיטות נוער

הגיע הזמן לשדרגאת חדרי הנוער במיטות נוער חדשות. האוס אין מציעים לכם נבחרת של מיטות נוער איכותית מעץ מלא במגוון רחב של עיצובים עדכניים. לפניכם מספר מגמות הבולטות בעולם העצוב של מיטות לבני נוער.

ראשית, ניתן לראות מיטות רבות המחזירות את העבר לחלל באדפטציה עכשווית כמו מיטות בניחוח נוסטלגי ורומנטי בשיק אירופאי. מיטות אלה המתאימות לנערות מצטיינות בגב ראש קפיטונאז' גבוה, רגלי עץ מגולפות בעבודת יד, גב ראש וגב רגליים בקווים זורמים מעוגלים, פיתוחים ועיטורים מסוגננים באלגנטיות.

מיטת נוער מרופדת דגם שאנל

מנגד, בולטת המראה האורבני שמהווה את הווי העיר והמודרניות לחדרי הנוער עם מיטות רחבות בגודל של מיטה וחצי, קווים נקיים בגוונים אפרפרים-חומים, מראה בוגר ומאופק וכן דגמים של מיטות נוער המתכתבים עם הטרנד האסימטרי, שילוב של מגירות בסגנון אסימטרי לעומת הקונסטרוקציה הישרה של המיטה וכן מיזוגי צבעים שונים במסגרת של המיטה.

חובבי המיטות הנמוכות שכמעט נושקות לרצפה, יגלו מיטות של מזרוני פוטון ומיטות נמוכות המגיעות עם גלגלים בילד אין שניתן להזיז בקלות ברחבי החדר הן לצרכי עיצוב מחדש והן לצרכי ניקיון. כמו כן, מיטות נוער עם חזיתות מחורצות במראה עכשווי ומיטות קומותיים המתאימות לשני ילדים בחדר אחד, כשהמיטה התחתונה הינה מיטה וחצי והעליונה מיטה בגודל סטנדרטי.

מיטת נוער מעץ מלא דגם נועם

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎