לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114phone
  1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> החשיבות האדירה של שידת החתלה

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

החשיבות האדירה של שידת החתלה

חדר התינוקות שלכם פשוט זקוק לה. אתם צריכים את הפינה שבה תחתלו את הילד, תלבישו אותו אחרי המקלחת ותעבירו אותו עוד רגע שקט ואינטימי לפני השינה. זו שידת ההתחלה שיכולה ללוות אותו עוד זמן רב, גם אחרי הגמילה מהחיתולים וגם כשהפעוט יהפוך לאח בכור שיוריש את השידה לאחים הקטנים. אז למה היא חשובה כל כך ומה באמת הופך אותה לחזקה ויציבה יותר? 

שידת החתלה צריכה להיות נוחה
אם נודה באמת ולמי שבמקרה פספס, תינוקות זקוקים להחלפת חיתול לעתים די קרובות. סביר להניח שתבלו על יד השידה הזו כמה וכמה פעמים במהלך היממה, ולכן היא חייבת להיות נוחה מאוד. אם כן, שידת החתלה צריכה להיות בגובה המתאים לכם ועם משטח רך שיאפשר לתינוק לשכב לאחור בנחת בזמן שאתם עמלים על החלפת הטיטול המלוכלך. שידות קלאסיות הן בעומק של 60 ס"מ על רוחב של 80 ס"מ, אם כי תוכלו לבחור גם בגודל שונה המתאים לכם יותר.
 
שידת החתלה מעץ מלא
 
אחסון הבגדים – במגירות או במדפים?
שידת החתלה אמנם מרמזת על פעילות אחת ספציפית, אבל חוץ מהחלפת טיטולים יש לשידה עוד חשיבות: היא מהווה פתרון אחסון קלאסי. בגדי השינה וגם הבגדים היפים והייצוגיים יותר, קרמים ותכשירים לצד טיטולים ומוצצים וכל פריט אחר שתזדקקו לו – לכולם יש מקום בשידה הזו. כל שנותר לכם הוא לבחור כמה מגירות אתם צריכים, מה הגובה שלהן, לאיזה עומק הן תגענה ואולי בכלל תעדיפו דלת עם כמה מדפים שמסתתרים מאחוריה. כל האפשרויות פתוחות בפניכם, ללא ספק.
 
עץ מלא 
קשה להתווכח על החשיבות הרבה שיש לשידת ההתחלה, אבל מומלץ להשקיע זמן ומחשבה גם בבחירת חומרי הגלם והעיצוב המתאים. שידת החתלה מעץ מלא היא בהחלט הפתרון הטוב ביותר, פשוט משום שמדובר בחומר גלם עם תכונות נפלאות שמבטיחות לכם שידה חזקה מאוד, כזו שלא נחבלת בקלות ומשרתת אתכם לאורך שנים. תוכלו גם לבחור את העיצוב המתאים ואת הצבעים המתאימים לכם. 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x