סוד הקסם היפני וארגון חדרי ילדים

רב המכר "סוד הקסם היפני" של מארי קונדו מגלה סודות רבים מדוע אנחנו לא מצליחים לשמור על סדר בבית וכיצד לארגן נכון חללים מבולגנים ובכלל, להכניס סדר לחיים שלנו.
שיטת קון מארי המוסברת בקלילות בספר, תעזור לכם לסדר את הבית ובעיקר את חדרי הילדים והנוער שהם בעלי פוטנציאל רב לבלגן. כמובן שכפי שאנו מהווים מודל לחיקוי עבור ילדינו בדברים רבים, גם ברגע שהם יראו כיצד אנו משליטים סדר כחלק מאורח החיים, יהיה להם קל יותר להכיל זאת על חייהם וכמובן על חדרם.

לפניכם מספר המלצות לסידור חדרי ילדים ונוער על-פי שיטתה של מארי קונדו כפי שהיא מוסברת בספר:

לסדר ובבת אחת – חלוקת הסידור למשך מספר ימים או מתי שמזדמן עשויה לחבל ביצירת השינוי. כדאי לסדר אאת אחת ולחולל שינוי דרמטי. ברגע שיש לכם דרייב לסדר, פשוט תסדרו ואל תפסיקו באמצע.

סידור על-פי קטגוריות – לא כדאי לחלק את מלאכת הסידור לפי חדרים אלא לנהל את הסידור לפי קטגוריות. כלומר, לסדר את כל הבגדים בבית, את כל הצעצועים ואת כל הספרים בבית.

סדר כאירוע מיוחד – רוב האנשים רואים בסידור הבית ובעיקר סידור חדרי ילדים ונוער כמטלה מייגעת ומחוייבות משמימה. כדאי להפוך את הסידור לסוג של חגיגה, לשים מוסיקה טובה ברקע, לשתף את הילדים בסידור ולהפוך את הסידור לסוג של אירוע מיוחד בו נפטרים מכל מה שלא צריך (זורקים או תורמים) ונהנים מהשינוי המתחולל בבית.

חדר ילדים דגם ניב

חדר ילדים דגם ניב החדש של האוס אין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *