למכירות 09-9799503phone

דו''ח בריאות - האוס אין

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

דו"ח ביקור במפעלי האוס אין מוכיח - רהיטי החברה הינם בריאים ובטוחים למשפחה

פרופ' ריכטר וד"ר שטיין מהאוניברסיטה העברית בירושלים כתבו בדו"ח בעקבות הביקור במפעלי האוס אין, כי הרהיטים המיוצרים בנגריית החברה הינם בריאים ובטוחים לילדים, לנוער ולכל המשפחה. 

האוס אין מעצבת ומייצרת רהיטים מעץ מלא - דו"ח בריאות
 
בדו"ח שנכתב ע"י פרופ' ריכטר וד"ר שטיין מהיחידה לרפואה תעסוקתית וסביבתית של האוניברסיטה העברית בירושלים, בעקבות הבדיקה המקיפה שנערכה במפעלי האוס אין הוכח, כי הצהרות החברה מבוססות ונכונות. חברת האוס אין מייצרת את רהיטיה מחומרים איכותיים וטבעיים בלבד ללא שימוש בכימיקלים רעילים - בריא למשפחה ולסביבה.
 
שימוש בעץ מלא תוך שמירה על איכות הסביבה
הרהיטים של האוס אין העשויים מחומרי גלם טבעיים של עץ מלא, עץ לבוד ודבקים על בסיס חלבון סויה, ללא שימוש בכימיקלים רעילים וללא שימוש בסוגי עץ אלרגניים, הינם בריאים ועמידים לאורך זמן. האוס אין מייצרת את רהיטיה מעצים בעלי תקן PEFC המבטיח לצרכנים כי העצים נכרתו מיערות כריתה מבוקרים, תוך שמירה על איכות גבוהה של העץ כחומר גלם ומניעת פגיעה במערכת האקולוגית הסביבתית. 
 
לכה, צבעים ודבקים בריאים
רהיטיה של האוס אין נצבעים בגוונים פסטליים על בסיס של מים ומינרליים. הצבעים הינם אקריליים וללא סיבים או מתכות כבדות. הלכה האקרילית הינה על בסיס מים ואינה דליקה ואינה מפיצה אדי סולבנטים אורגניים. הדבק בו משתמשת האוס אין בייצור רהיטיה הינו דבק פלסטי לבן שאינו רעיל וללא פליטת אדים רעילים. הברגים הם נסתרים והסיכות המחברות מחוזקות באמצעות ברזל ללא כימיקלים.
 
אמינות מעל הכול
עפ"י הדו"ח נקבע, כי האוס אין הינה חברה היכולה לשמש דוגמא ומופת והיא ראויה לשבח; החברה, המקיימת את הבטחותיה ומספקת רהיטים העשויים מחומרים בריאים ובטוחים ביותר, עושה את מירב המאמצים בפיתוח ושימור תמידי.
 
קבלת המוצר הטוב ביותר עבור ההשקעה הכספית 
האוס אין הינה החברה היחידה בשוק כיום המתמחה בייצור רהיטים העשויים מחומרים טבעיים איכותיים בלבד, ללא שימוש בחומרים מסוג של MDF/סיבית/מלמין/מזונית ודומיהם. עוד נקבע בדו"ח, בנוסף להוכחה על השימוש בחומרי גלם בריאים, כי חוסנה הכלכלי של החברה יציב וזאת למרות ההשקעה הכספית הגבוהה בחומרים הטובים ביותר. לפיכך לקוחות החברה יודעים, כי כספם מובטח בוודאות והזמנתם תסופק במלואה תוך קבלת שירות למשך שנים.
האוס אין קיבלה מטעם איגוד תעשיות הריהוט בישראל את תו האיכות והשירות, המוכיח את עמידת החברה בסטנדרטים הגבוהים של רמת השירות ואיכות רהיטיה.
 
הקו העיקרי המנחה את חברת האוס אין בייצור הרהיטים הינו מענה על צרכי הלקוחות הן מבחינת עיצוב ופרקטיות והן ביצירת מגוון פתרונות בעלי קו חשיבה ירוקה וידידותית לסביבה וכן שמירה על בריאות הילדים והמשפחה.
 
הדו"ח נכתב בין השאר  על-פי הגדרת העקרונות של תומאס לג (Thomas Legge - Medical Inspector of Factories) לשמירה על בריאות ובטיחות תעסוקתית התקפים גם לגבי ההגנה על הסביבה ואחריות היצרן לצרכנים.
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎