1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> מיטת ילדים, המדריך לרכישה נבונה

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

מיטת ילדים, המדריך לרכישה נבונה

בשעה טובה אתם מעבירים את הילד ממיטת מעבר למיטת ילדים ויוצאים בעקבות מיטת החלומות. אבל לפני שאתם מקבלים החלטה, חשוב לדעת מה לחפש. אתם לא לבד במסע! הכנו עבורכם מספר טיפים חשובים לבחירה של מיטת ילדים.  

מיטת ילדים דגם נועם

התאמת המיטה לממדי החלל
מיטת הילדים תופסת מקום משמעותי בחייו של הילד וגם בחלל. חשוב למדוד היטב את החדר מבעוד מועד ולהחליט על מיקום למיטה כדי להבין באיזו מידה תרצו את המיטה. 
כמו כן, שימו לב שיש מיטות שמגיעות עם תוספות כמו כותרות בגב או ברגליים ויש מיטות במה, למשל, מינימליסטיות שמתאימות לחדרים צפופים או קטנים. יש מיטות ילדים שניתן להזמין כאשר המידות החיצוניות למיטה עם מזרן 80/190ס"מ יהיו אורך 200 ס"מ, רוחב 94 ס"מ או למי שמחפש מיטות גדולות יותר - מידות חיצוניות למיטה עם מזרן 90/190ס"מ: אורך 200 ס"מ, רוחב 104 ס"מ


מיטת ילדים דגם במה

הצד הפרקטי של המיטה
המיטה היא גם פריט אחסון חשוב, על אחת כמה וכמה בחדרי ילדים קטנים יחסית. ניתן להזמין היום מיטות ילדים המגיעות עם מגירות תחתונות ומיטות בעלות מגירת אחסון בראש המיטה. שימו לב שמיטת ילדים המגיעה עם מיטת חבר היא פתרון מעולה כשמגיע חבר להתארח או לחדר אחד אותו חולקים שני אחים. בנוסף, ניתן להוסיף למיטת ילדים מעקה בטיחות הניתן להסרה והחזרה לפי הצורך שגם הוא עשוי עץ מלא. 


מיטת ילדים מעץ מלא דגם קומותיים 

עיצוב קלאסי
מיטות ילדים המצטיינות בקווים נקיים וישרים ובגוונים בהירים ורכים ישרתו אתכם לאורך זמן. מראה ניטרלי ועל זמני חוצה את גבולות הטרנדים וכן מתמזג באופן הרמוני עם פריטים בעיצובים שונים. ניתן למצוא מיטות קלאסיות עם עיטורים שונים, חריצים בעץ, גב קפיטונאז' אצילי, גילופים בפינות או לבחור לשלב בין שני גוונים במיטה אחת – למשל, באזור המגירות או מראה בסגנון וינטאג'


מיטת ילדים דגם וינטאג'

כדאי לשקלל את כל האיכויות שחשובות לכם שיבואו לידי ביטוי במיטת ילדים כולל התאמת המיטה לתנאי החלל ולסגנון המוביל. יש הרבה מאוד מבצעים והנחות ומגוון מסחרר של מיטות ילדים העונות על כל הצרכים. תתחדשו! 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x