1. דף הבית
> עיצוב חדרי ילדים בריאים

עיצוב חדרי ילדים בריאים

צור קשר
להזמנות ומכירות 03-6039264

חדר ילדים בסגנון וינטאג'  חדר ילדים בסגנון פרובנס  חדר ילדים ונוער בסגנון אורבני מודרני

הכי כיף ביחד – עיצוב חדר ילדים משותף

קרא עוד

עצות לעיצוב חדרים לילדים קטנים

קרא עוד

כיצד להכין את חדר הילדים לקראת החזרה ללימודים ולכיתה א'

קרא עוד

מיטת ילדים, המדריך לרכישה נבונה

קרא עוד

איך מייצרים סדר בבית? פתרונות האחסון שאתם חייבים להכיר

קרא עוד

סגנונות עכשוויים בעיצוב חדרי ילדים

קרא עוד

חדרי ילדים כיצד לבחור מיטה

קרא עוד

קומפוזיציות מובילות להצבת רהיטים בחדרי ילדים ונוער

קרא עוד

כיצד לעצב חדרי ילדים ונוער? צפו במילי "היועצת לרהיטים בריאים" מהתכנית "בא לחדש לכם"

מילי עשור, מנכ"ל ובעלת האוס אין, ''היועצת לרהיטים בריאים" מהתכנית ''בא לחדש לכם'' ברשת ערוץ 13 בהנחייתו של מושיק גלאמין, מחדשת לכם עם רהיטי האוס אין, מייעצת, נותנת טיפים פרקטיים ופתרונות יצירתיים לעיצוב חדרי ילדים ונוער.
האוס אין משתתפת בתכנית בעונה ה-6 ברציפות. התכנית משודרת ברשת ערוץ 13 בכל יום שישי בשעה 18:35 ובשידור חוזר במוצ''ש בשעה 24:05.

לצפייה בפרקים של התוכנית בהשתתפות האוס אין ומילי היכנסו לכאן

        

עיצוב חדר ילדים ונוער מעץ מלא - האוס אין

האוס אין - רהיטים בריאים מעץ מלא, מומחים בתחום עיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא ונגרות בהתאמה אישית. לבחירת הרהיטים עבור חדר הילדים, בין אם אלו ארונות ילדים, מיטות ילדים או מיטה וחצי, שולחן כתיבה, כוורת לחדר ילדים או כל פריט נגרות אחר, יש חשיבות בהתפתחות הילד ובעיצוב אישיותו. בהאוס אין קיימים דגמי רהיטי ילדים ונוער במידות סטנדרטיות. בשיטת נגרות בהתאמה אישית של האוס אין, תוכלו לתכנן רהיטי ילדים ורהיטים מעוצבים לחדרי נוער על פי מידות וטעמכם האישי. קיימים סגנונות רבים ומגוונים לבחירה במלאכת עיצוב חדרי ילדים. עיצוב בקווים הישרים והנקיים או העגולים והרכים בשילוב פרטים מסוגננים. קיים הסגנון האקלקטי (שילוב סגנונות) לאוהבים את כל קווי העיצוב, סגנון שיכול לשלב בתוכו רכות ואיפוק עם שובבות וסדר.  

 

כשמעצבים חדר ילדים, יש לקחת בחשבון את הפריטים הנלווים (וילונות, שטיחים, צעצועים, מצעים וכו') ולנסות שלא להעמיס יותר מידי פריטים. עומס יתר בצורות, בצבעים, ובאלמנטים צורניים עלול לפגום בנראות הכללית ולהפריע לשימוש היום יומי בחדר. לכן, בכל חנויות חדרי ילדים של האוס אין, תפגשו  את יועצי העיצוב. היעזרו בידע שלהם ובניסיונם בתחום ועצבו את החדר, כך שיענה על כל הצרכים ויתפקד באופן נכון ומלא לאורך שנים. הילדים יגדלו בחדר מתאים ונכון, הם יאהבו אותו והוא יחזיר להם אהבה בחזרה! 

לדוגמאות רהיטים בנגרות בהתאמה אישית, ליחצו כאן 

צור קשר
למכירות 09-9799503
מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x