למכירות 09-9799503phone
  1. דף הבית
> חומרים וערכים

חומרים וערכים

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

עץ מלא

בתהליך ייצור הרהיטים של האוס אין נעשה שימוש בעץ מלא מסוגים שונים: אורן פיני, בוצ'ר קרוליינה, מייפל ובוק ובחומרים טבעיים שאינם מתכלים. האוס אין רוכשת את העצים לייצור הרהיטים מספקים בעולם העומדים בתקן PEFC לשמירה על איזון אקולוגי ביערות. על כל עץ שנכרת, נשתל עץ חדש. העץ המלא ידוע בהשפעתו החיובית על איכות החיים של הילדים והמשפחה ובשמירה על סביבה ירוקה. העץ המלא הוא השקעה בטוחה לשנים רבות.

ללא שימוש בכימיקלים

הרהיטים המיוצרים בהאוס אין אינם מכילים כימיקלים רעילים. הצבע הינו על בסיס מים, תערובת אקרילית וחומרים מינרלים בלבד. הלכה הינה ללא מתכות כבדות וללא פורמלדהיד. הדבק, ללא כימיקלים רעילים, עומד בתקן V2A. כל החומרים בהם אנו משתמשים אינם מכילים ציאניד, עופרת ומתכות כבדות ועומדים בתקן ISO 12720, בטוחים למגע ולנשימה, לשימוש ולשהייה יומיומית ולכך חשיבות עליונה וחשובה במיוחד בחדרי תינוקות, ילדים ונוער.

נגרות בהתאמה אישית

בהאוס אין ניתן לעצב ולייצר רהיטים בהתאמה אישית על פי מידות אישיות, עיצוב אישי, גימורים וצבע על פי דרישת הלקוח. בנוסף לחדרי הילדים והנוער, מייצרת האוס אין רהיטים בהתאמה אישית לכל חלקי הבית, העסק, המשרד ובפרויקטים אדריכליים ומוסדיים. בכל רהיט בהתאמה אישית עומדת האוס בהתחייבות שלה לחומרי הגלם הטובים ביותר מבחינת העץ, הצבע, הדבקים והפירזול. הנגרות בהתאמה אישית היא הדרך להגשים חלומות בהאוס אין.

אחריות מוצר

בהאוס אין משקיעים בעבודה מקצועית, בכמות חומרי הגלם ובאיכותם. חומרי הגלם, העצים, הצבעים, הלכה והפירזול בהם אנו משתמשים הינם הטובים ביותר. העבודה בנגריה מבוצעת על ידי נגרים וצבעים מקצועיים להבטחת מוצר מוגמר מושלם. השימוש בחומרים אלה ובשיטת העבודה בנגריה מקנים בטחון במוצרים המוגמרים, דבר המוביל את האוס אין להעניק אחריות על המוצרים הנרכשים (בצירוף תעודת האחריות).

אחריות חברתית

האוס אין לקחה על עצמה להוביל ולהשפיע בתחום החברתי ולהטמיע ערכים בחברה הישראלית. יוזמה זו באה לידי ביטוי בשימוש בחומרי גלם איכותיים השומרים על בריאותנו ובריאות ילדינו ועל איכות הסביבה, בתרומה למען הקהילה והשתתפות ביוזמות חברתיות, בפיתוח תרבות הנתינה בשיתוף עם ארגונים חברתיים שונים . האוס אין הינה הגשמת אמונתם של בעלי החברה לערכי הנתינה ולערכי המשפחה.

כחול לבן

האוס אין הינה חברה יצרנית ישראלית שהוקמה על ידי מילי ויובל עשור בשנת 1989 וחברה ב"מטה כחול לבן", ב"איגוד תעשיות הריהוט" וב"מועצה הישראלית לבנייה ירוקה". החברה מייצרת את הרהיטים בנגריה שבבעלותה. הנגריה מקצועית ומאובזרת ומרכזת את כל שלבי הייצור בתוכה, בצורה זו נמנע שינוע מיותר המזהם את הסביבה והכלכלה הישראלית המקומית מתחזקת. האוס אין גאה על כך שכל הרהיטים שלה מיוצרים בנגריה בישראל כבר למעלה מ20 שנה והינם עבודת יד תוצרת "כחול לבן".

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎