1. דף הבית
> חומרים וערכים

חומרים וערכים

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

נגרות בהתאמה אישית

בהאוס אין ניתן לעצב ולייצר רהיטים בהתאמה אישית על פי מידות אישיות, עיצוב אישי, גימורים וצבע על פי דרישת הלקוח. בנוסף לחדרי הילדים והנוער, מייצרת האוס אין רהיטים בהתאמה אישית לכל חלקי הבית, העסק, המשרד ובפרויקטים אדריכליים ומוסדיים. בכל רהיט בהתאמה אישית עומדת האוס בהתחייבות שלה לחומרי הגלם הטובים ביותר מבחינת העץ, הצבע, הדבקים והפירזול. הנגרות בהתאמה אישית היא הדרך להגשים חלומות בהאוס אין.

אחריות מוצר

בהאוס אין משקיעים בעבודה מקצועית, בכמות חומרי הגלם ובאיכותם. חומרי הגלם, העצים, הצבעים, הלכה והפירזול בהם אנו משתמשים הינם הטובים ביותר. העבודה בנגריה מבוצעת על ידי נגרים וצבעים מקצועיים להבטחת מוצר מוגמר מושלם. השימוש בחומרים אלה ובשיטת העבודה בנגריה מקנים בטחון במוצרים המוגמרים, דבר המוביל את האוס אין להעניק אחריות על המוצרים הנרכשים (בצירוף תעודת האחריות).

אחריות חברתית

האוס אין לקחה על עצמה להוביל ולהשפיע בתחום החברתי ולהטמיע ערכים בחברה הישראלית. יוזמה זו באה לידי ביטוי בשימוש בחומרי גלם איכותיים השומרים על בריאותנו ובריאות ילדינו ועל איכות הסביבה, בתרומה למען הקהילה והשתתפות ביוזמות חברתיות, בפיתוח תרבות הנתינה בשיתוף עם ארגונים חברתיים שונים . האוס אין הינה הגשמת אמונתם של בעלי החברה לערכי הנתינה ולערכי המשפחה.

כחול לבן

האוס אין הינה חברה יצרנית ישראלית שהוקמה על ידי מילי ויובל עשור בשנת 1989 וחברה ב"מטה כחול לבן", ב"איגוד תעשיות הריהוט" וב"מועצה הישראלית לבנייה ירוקה". החברה מייצרת את הרהיטים בנגריה שבבעלותה. הנגריה מקצועית ומאובזרת ומרכזת את כל שלבי הייצור בתוכה, בצורה זו נמנע שינוע מיותר המזהם את הסביבה והכלכלה הישראלית המקומית מתחזקת. האוס אין גאה על כך שכל הרהיטים שלה מיוצרים בנגריה בישראל כבר למעלה מ30 שנה והינם עבודת יד תוצרת "כחול לבן".

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x