למכירות 09-9799503phone
  1. דף הבית
> חומרים וערכים

חומרים וערכים

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

האוס אין מבטיחה, מקיימת ומוכיחה - דו''ח ביקור במפעל החברה

דו"ח שנכתב על ידי פרופ' ריכטר וד"ר שטיין מהאוניברסיטה העברית בירושלים בודק ומוצא: האוס אין מבטיחה, מקיימת ומוכיחה - הרהיטים המיוצרים בנגריה של האוס אין הינם הבריאים והבטוחים ביותר לשימוש בחדרי הילדים, הנוער וכל המשפחה.

האוס אין מעצבת ומייצרת רהיטים מעץ מלא - דו"ח בריאות

עץ מלא

בתהליך ייצור הרהיטים של האוס אין נעשה שימוש בעץ מלא מסוגים שונים: אורן פיני, בוצ'ר קרוליינה, מייפל ובוק ובחומרים טבעיים שאינם מתכלים. האוס אין רוכשת את העצים לייצור הרהיטים מספקים בעולם העומדים בתקן PEFC לשמירה על איזון אקולוגי ביערות. על כל עץ שנכרת, נשתל עץ חדש. העץ המלא ידוע בהשפעתו החיובית על איכות החיים של הילדים והמשפחה ובשמירה על סביבה ירוקה. העץ המלא הוא השקעה בטוחה לשנים רבות.

ללא שימוש בכימיקלים

הרהיטים המיוצרים בהאוס אין אינם מכילים כימיקלים רעילים. הצבע הינו על בסיס מים, תערובת אקרילית וחומרים מינרלים בלבד. הלכה הינה ללא מתכות כבדות וללא פורמלדהיד. הדבק, ללא כימיקלים רעילים, עומד בתקן V2A. כל החומרים בהם אנו משתמשים אינם מכילים ציאניד, עופרת ומתכות כבדות ועומדים בתקן ISO 12720, בטוחים למגע ולנשימה, לשימוש ולשהייה יומיומית ולכך חשיבות עליונה וחשובה במיוחד בחדרי תינוקות, ילדים ונוער.

נגרות בהתאמה אישית

בהאוס אין ניתן לעצב ולייצר רהיטים בהתאמה אישית על פי מידות אישיות, עיצוב אישי, גימורים וצבע על פי דרישת הלקוח. בנוסף לחדרי הילדים והנוער, מייצרת האוס אין רהיטים בהתאמה אישית לכל חלקי הבית, העסק, המשרד ובפרויקטים אדריכליים ומוסדיים. בכל רהיט בהתאמה אישית עומדת האוס בהתחייבות שלה לחומרי הגלם הטובים ביותר מבחינת העץ, הצבע, הדבקים והפירזול. הנגרות בהתאמה אישית היא הדרך להגשים חלומות בהאוס אין.

אחריות מוצר

בהאוס אין משקיעים בעבודה מקצועית, בכמות חומרי הגלם ובאיכותם. חומרי הגלם, העצים, הצבעים, הלכה והפירזול בהם אנו משתמשים הינם הטובים ביותר. העבודה בנגריה מבוצעת על ידי נגרים וצבעים מקצועיים להבטחת מוצר מוגמר מושלם. השימוש בחומרים אלה ובשיטת העבודה בנגריה מקנים בטחון במוצרים המוגמרים, דבר המוביל את האוס אין להעניק אחריות על המוצרים הנרכשים (בצירוף תעודת האחריות).

אחריות חברתית

האוס אין לקחה על עצמה להוביל ולהשפיע בתחום החברתי ולהטמיע ערכים בחברה הישראלית. יוזמה זו באה לידי ביטוי בשימוש בחומרי גלם איכותיים השומרים על בריאותנו ובריאות ילדינו ועל איכות הסביבה, בתרומה למען הקהילה והשתתפות ביוזמות חברתיות, בפיתוח תרבות הנתינה בשיתוף עם ארגונים חברתיים שונים . האוס אין הינה הגשמת אמונתם של בעלי החברה לערכי הנתינה ולערכי המשפחה.

כחול לבן

האוס אין הינה חברה יצרנית ישראלית שהוקמה על ידי מילי ויובל עשור בשנת 1989 וחברה ב"מטה כחול לבן", ב"איגוד תעשיות הריהוט" וב"מועצה הישראלית לבנייה ירוקה". החברה מייצרת את הרהיטים בנגריה שבבעלותה. הנגריה מקצועית ומאובזרת ומרכזת את כל שלבי הייצור בתוכה, בצורה זו נמנע שינוע מיותר המזהם את הסביבה והכלכלה הישראלית המקומית מתחזקת. האוס אין גאה על כך שכל הרהיטים שלה מיוצרים בנגריה בישראל כבר למעלה מ20 שנה והינם עבודת יד תוצרת "כחול לבן".

הדו"ח המסכם את הבדיקה המקיפה שנערכה במפעל הרהיטים של האוס אין מוכיח כי הצהרותיה של האוס אין נכונות ומבוססות. חברת האוס אין מייצרת את רהיטיה מחומרי גלם איכותיים וטבעיים בלבד הבריאים למשפחה ולסביבה. הדו"ח נכתב ע"י פרופ' ריכטר וד"ר שטיין מהיחידה לרפואה תעסוקתית וסביבתית של האוניברסיטה העברית בירושלים.

שימוש בעץ מלא ושמירה על איכות הסביבה
העץ המלא הינו חומר גלם טבעי, בריא ועמיד מאד לאורך זמן. כל חלקי הרהיטים של האוס אין עשויים מעץ מלא ועץ לבוד המודבק בחומר על בסיס חלבון סויה, ללא כימיקלים רעילים ופורמאלדהיד. במפעל אין שימוש בסוגי עץ אלרגניים. טכנולוגיית שימור העץ בתהליך ייבוש בתנורים אינו כולל שימוש בכימיקלים. העצים מהם מייצרת האוס אין את רהיטיה הינם בעלי תקן PEFC המבטיח לצרכן שעצים אלו נכרתו מיערות כריתה מבוקרים השומרים על איכותם הגבוהה של העצים כחומר גלם ומונעים פגיעה במערכת האקולוגית הסביבתית.

צבעים, לכה ודבקים בריאים
הצבעים הפסטליים בהם צבועים הרהיטים של האוס אין הינם אקריליים, על בסיס מים ומינרלים ללא מתכות כבדות או סיבים. הלכה אקרילית על בסיס מים, אינה דליקה ואינה מפיצה אדי סולבנטים אורגניים. הדבק פלסטי לבן אינו רעיל ואינו פולט אדים רעילים. הברגים נסתרים והסיכות המחברות מחוזקות ע"י ברזל ללא כימיקלים.

אמינות מעל הכול
הדו"ח קובע כי חברת האוס אין יכולה לשמש דוגמה ומופת וראויה לשבח; מקיימת את הבטחותיה, מספקת את חומרי הגלם הבריאים והבטוחים ביותר ועושה את מירב המאמצים לפיתוח ולשיפור תמידי.

לקוחות שיכולים לישון בשקט
האוס אין היא החברה היחידה בשוק שרהיטיה עשויים בכל חלקיהם מהחומרים הטבעיים המצוינים ללא שילוב של חומרים נוספים מקבוצות כדוגמת MDF/סיבית/מלמין/מזונית וכו'. בנוסף להוכחת השימוש בחומרים בריאים, הדו"ח קבע גם שחוסנה הכלכלי של החברה איתן למרות ההשקעה הכספית הגבוהה בחומרי הגלם הטובים ביותר. לכן יכולים לקוחותיה של החברה לדעת בוודאות שכספם מובטח, שהזמנתם תסופק במלואה ושהם יקבלו שירות לאורך השנים שאחריה. האוס אין קיבלה את תו האיכות והשירות מטעם איגוד תעשיות הריהוט בישראל. תו זה הוא מוכיח את עמידתה של החברה בסטנדרטים גבוהים של רמת השירות ואיכות הרהיטים.

המטרה העיקרית המנחה את החברה בייצור הרהיטים היא לתת מענה לצרכי הלקוחות לטווח הארוך מבחינה עיצובית ופרקטית ויצירת מגוון פתרונות בקו החשיבה הירוקה והשמירה על בריאות הילדים והמשפחה.
* הדו"ח נכתב בין השאר עפ"י הגדרת העקרונות של תומאס לג (Thomas Legge - Medical Inspector of Factories) לשמירה על בריאות ובטיחות תעסוקתית התקפים גם לגבי ההגנה על הסביבה ואחריות היצרן לצרכנים.

המזרנים במיטות של האוס אין אינם מכילים כימיקלים מסוכנים
המזרנים הנמכרים בהאוס אין המיועדים למיטות ילדים ולמיטות נוער (מיטת יחיד או מיטה וחצי) הינם בעלי תו תקן היצרן כמחויב בישראל ואינם מכילים חומרים כימיים המסוכנים לבריאות. האוס אין היא חברה המובילה את נושא הבריאות בתחום הרהיטים ומקפידה על ייצור הרהיטים מחומרי גלם טבעיים בלבד ללא שימוש בכימיקלים. מזרני הפוטון הנמכרים בהאוס אין (פוטון העיר) אינם מכילים מעכבי בעירה. החברה מייצרת בעצמה את מזרני הפוטון מחומרים טבעיים בלבד; שילוב של כותנה וספוג ובד מעטפת מסוג קנבס.

אחריות חברתית
האחריות החברתית היא מושג המוביל את האוס אין בכל פעילויותיה ומשמש כנר לרגליה. בייצור הרהיטים, ברכישת חומרי הגלם האיכותיים, בשמירה על סביבה ירוקה, באחריות כלפי בריאות ילדינו, ובתרומה למען הקהילה. בהאוס אין – המעצבים חדרים בריאים מעץ מלא, חשיבות החומרים היא בראש ובראשונה למען בריאות ילדינו, למען בריאות המשפחה ולמען איכות הסביבה כולה - לסביבה ירוקה יותר. מחקרים מראים חד משמעית, שמבוגרים ובייחוד ילדים שנמצאים בסביבה ירוקה טבעית, הם ממוקדים יותר, בריאים יותר, מצליחים יותר בחברה, שנתם בלילה טובה יותר וביטחונם העצמי גדל משמעותית. כיוון שאנחנו חיים בבתים סגורים, בעיר, במושב, בקיבוץ או בכפר, כשאנו מכניסים הביתה רהיטים מעץ, אנו מכניסים את הטבע הביתה. הדבר משרה חמימות, משפחתיות, שלווה ומחזק את התחושה הביתית. האוס אין – מעצבים חדרים בריאים, שמה בראש מעייניה את נושא בריאות המשפחה וההגנה על הסביבה ונרתמת לכך באופן מעשי בעיצוב הירוק והפונקציונאלי ובייצור הרהיטים: בשימוש בחומרי הגלם, העץ המלא והחומרים הטבעיים, הצבע והלכה שאינם מכילים חומרים רעילים ושימת הדגש גם בפרטים הקטנים הנסתרים מן העין כמו הדבקים שאינם רעילים והפירזול האיכותי. העצים הנרכשים לייצור נכרתים ביערות מבוקרים על פי תקן PEFC השומר על היערות מכריתת עצים מוגזמת ולא מאוזנת. על כל עץ שנכרת, נשתל עץ חדש. הצבע, הלכה והדבקים אינם מכילים כימיקלים רעילים, אינם מזיקים לאדם או לסביבה. ייצור הרהיטים של האוס אין הינו בנגריה בישראל שבבעלות החברה, אשר הצטרפה כחברה במועצה הישראלית לבנייה ירוקה. הרהיטים שלנו הינם מוצרים "כחול לבן", כך אנו מונעים שינוע מיותר המזהם את הסביבה ומחזקים את הכלכלה המקומית. פעילותה של האוס אין למען הקהילה, פיתוח תרבות הנתינה והאחריות החברתית שהיא נוטלת על עצמה מתבטאת בתחומים שונים. האוס אין משתפת פעולה עם ארגון "משאלת לב" העולמי להגשמת משאלות הלב של ילדים החולים במחלה מסכנת חיים. באמצעות מתן פתרונות לצרכים שונים ותרומת חדרי ילדים מעץ מגשימה האוס אין חלומות רבים לילדי המשאלות בארגון. האוס אין רוכשת יצירות מלאכת יד מארגון "מתן – משקיעים בקהילה" המפעילה סדנה להרגלי עבודה לנוער המטופל במרכז לבריאות הנפש בבית החולים אברבנאל. יצירות אלה ניתנות כמתנות ללקוחות הרוכשים בהאוס אין ובכך תורמת האוס אין את חלקה הנוסף לקהילה. פרויקט החיים של בעלי החברה, מילי ויובל עשור, הוא בשיתוף פעולה עם השב"ס. בפרויקט זה נותנת האוס אין את חלקה בתהליך שיקום אסירים בהעסקתם בנגרייה באזור התעשייה של כלא מעשיהו. האסירים מונחים בעבודתם על ידי הצוות המקצועי החיצוני של האוס אין וכך רוכשים מקצוע יצרני למשק בעזרתו יחזרו למעגל העבודה וישתלבו בחברה לאחר שיחרורם. בהאוס אין האיכות ללא פשרות! הן בבחירת איכות חומרי הגלם, הן בשיטת העבודה האיכותית, באחריות החברתית וביחס האישי ללקוחותינו

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎