למכירות 09-9799503phone
  1. דף הבית
> הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

האוס אין – מי אנחנו?

האוס אין, הינה חברה המובילה בתחומה, המתמחה בעיצוב ובייצור רהיטים מחומרים טבעיים ומעץ מלא לחדרי ילדים ונוער וכן ריהוט ופרטי נגרות לכל הבית בעיצוב אישי. החברה בבעלות מילי ויובל עשור שהינם חלק אינטגראלי ופעיל בחברה. יובל, המעצב הראשי והאחראי על מהלך הייצור במפעל ומילי אחראית על תחום המכירות והשיווק. החברה קיימת משנת 1991. מילי ויובל התחילו את דרכם בתחום הריהוט כשפתחו את רשת פוטון העיר תוך שהם מעצבים ומייצרים בעצמם מיטות וספות פוטון. משנולדו ילדיהם של מילי ויובל, תכננו וייצרו עבורם רהיטים לחדרי ילדים. הם הרגישו שזה תחום בו הם רוצים להשקיע את אהבתם וקיבלו את ההשראה להתמקצע בעיצוב ובייצור חדרים בריאים לילדים ולנוער תוך דגש על שימוש בחומרי גלם שאינם מזיקים ושמירה על בריאות המשפחה. מילי ויובל הם הראשונים בתחום הריהוט בישראל שהתמקדו ביצירת רהיטים בריאים וזהו המוטו עליו הם שומרים מאז ועד היום. לרשת האוס אין חמישה סניפים: בית יהושע, ראשל"צ, רמת גן, פתח תקווה וחיפה וכן מפעל יצרני בבעלותה. בהאוס אין ניתן לתכנן ולרכוש גם חדרי תינוקות, פוטונים וחדרי שינה וכן פריטי ריהוט ונגרות לכל הבית.

מעצבים חדרים בריאים – שומרים על בריאות המשפחה ועל סביבה ירוקה

הדגל אותו נושאת החברה הוא ייצור ריהוט איכותי מעץ מלא ומחומרים טבעיים, בעיקר בוצ'ר קרוליינה וליבנה, ללא שימוש בחומרים המזיקים לבריאות כמו סיבית, מזונית, אם.די.אף, מלמין וכו'. האוס אין מקפידה על שימוש בצבעים, לכה ודבקים ידידותיים לסביבה, בטוחים לשימוש ושאינם מנדפים כימיקלים רעילים. צביעת הרהיטים שלנו הינה בצבע אקרילי על בסיס מים וחומרים מינרלים בלבד. הלכה ללא מתכות כבדות וללא פורמלדהיד. גם הדבק בו אנו משתמשים הינו הינו טבעי על בסיס חלבון סויה בסטנדרט V2A ואינו רעיל. כל החומרים בהם אנו משתמשים עומדים בתקן ISO 12720. העצים בהם אנו משתמשים מיובאים מפינלנד ומברזיל והינם בפיקוח תאגיד PEFC (ארגון לפיקוח יערות לכריתת עצים). החברה מייצרת את הרהיטים בעצמה בעבודת יד תוצרת ישראל "כחול-לבן". ברשות האוס אין מפעל יצרני מקצועי המרכז את כל שלבי הייצור. המפעל כולל נגריה מודרנית, מרפדייה ועבודות רתכות. כל הרהיטים שלנו מושקעים בכל החלקים באופן שווה, גם בחלקים הנסתרים מן העין. השימוש בחומרים הטבעיים, החיזוקים הנוספים והפאנלים הכפולים הם ההבטחה לרהיט חזק ועמיד לאורך שנים!

האני המאמין העיצובי

האני מאמין העיצובי של האוס אין מתבטא ברהיטים מעוצבים בקווים קלאסיים לצד עיצוב עכשווי ואופנתי. האוס אין קשובה כל העת לרצונות, לעיסוקים ולהתפתחות של הילדים ובני הנוער, דבר המשפיע על עיצוב הרהיטים והחדרים שלנו. העיצוב שלנו מושפע מאהבה לחומרים מהטבע, אהבה לבעלי חיים והמון אהבה לילדים ולמשפחה! המוטו המוביל אותנו בהאוס אין, "מעצבים חדרים בריאים", בא לידי ביטוי בהקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים וכן בתכנון נכון של חלל הפנים כך שייתן מענה לכל הצרכים. העיצובים שלנו מלווים את הילדים מגיל צעיר מאד, דרך גיל ההתבגרות ועד לחדרי השינה של ההורים. אלה עיצובים חסרי זמן שהופכים לחלק מהאישיות ומלווים את הילדים לאורך שנים ולכמה זמן שרוצים. אנו מעניקים בכל החנויות שלנו שירות של מעצב המתכנן עם כל לקוח החפץ בכך, את סידור החדר עם הרהיטים החדשים אותם תזמינו מאיתנו.

אחריות מוצר

בהאוס אין מייצרים מוצר ומשקיעים בו מחשבה בתכנון הפונקציונאלי, בעיצוב ובתכנון המיבני. שיטות העבודה שלנו בעץ שונות ומגוונות, שיטת מסגרת בתוך מסגרת, חיבורי זכר ונקבה ("שן בשן") ועוד. אלו שיטות עבודה המבטיחות את יציבות הרהיט ושמירה על חוזקו לשנים רבות. עמידות הרהיטים שלנו נשמרת גם לאחר פירוק והרכבה חוזרים ונשנים. בהאוס אין לא חוסכים בכמות חומרי הגלם ובאיכותם. העצים, הצבעים, הלכה והפירזול בהם אנו משתמשים הינם הטובים ביותר. השימוש בחומרים אלה ובשיטת העבודה בנגריה מקנים לנו בטחון במוצרינו, דבר המוביל אותנו להעניק אחריות ארוכת טווח על המוצרים. האוס אין הינה חברה באיגוד תעשיות הריהוט בישראל ובעלת תו האיכות והשירות. תו זה מבטיח את העמידה בכל התנאים שנקבעו באיגוד תעשיות הריהוט בישראל, לטובת הצרכן: פעילות לשמירה מתמדת של איכות המוצרים והשירות, הקפדה על איכות ייצור וגימור נאותים, בטיחות בשימוש בחומרי גלם ובתהליך היצור, התאמת המוצרים לצרכי הלקוח והאקלים הישראליים ועמידה בחוקים שונים הבאים לטובת הלקוח בתחום השירות והאספקה.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎