1. דף הבית
> הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

האוס אין – הבית השלם במקום אחד

האוס אין, הינה חברה המובילה בתחומה, המתמחה בעיצוב ובייצור רהיטים ממגוון חומרים ומעץ מלא לחדרי ילדים ונוער וכן ריהוט, מטבחים ופרטי נגרות לכל הבית בעיצוב אישי. החברה בבעלות מילי ויובל עשור שהינם חלק אינטגראלי ופעיל בחברה. יובל, המעצב הראשי והאחראי על מהלך הייצור במפעל ומילי אחראית על תחום המכירות והשיווק. החברה קיימת משנת 1991. מילי ויובל התחילו את דרכם בתחום הריהוט כשפתחו את רשת פוטון העיר תוך שהם מעצבים ומייצרים בעצמם מיטות וספות פוטון. משנולדו ילדיהם של מילי ויובל, תכננו וייצרו עבורם רהיטים לחדרי ילדים. הם הרגישו שזה תחום בו הם רוצים להשקיע את אהבתם וקיבלו את ההשראה להתמקצע בעיצוב ובייצור חדרי ילדים ונוער. לרשת האוס אולם תצוגה ראשי בבית יהושע (צמוד לפולג נתניה) הכולל 4,000 מטר של תצוגה עם ריהוט כולל לכל הבית, קומת מטבחים, חדרי ילדים ונוער, חנות אאוטלט גדולה, וכן מפעל יצרני בבעלותה. בהאוס אין ניתן לתכנן ולרכוש גם חדרי תינוקות ופוטונים.
 

לקוחות יקרים אנו נרגשים לעדכן אתכם שהתרחבנו וגדלנו, ומחנויות קטנות של חדרי ילדים הפכנו למקום מרכזי בו תוכלו לרהט ולעצב את כל הבית שלכם במקום אחד וייחודי! מזמינים אתכם לאולם התצוגה שלנו בבית יהושע (צמוד לפולג נתניה), בניין שלם שלנו המשתרע על 4,000 מ"ר ובו תצוגה שופעת אהבה, יצירה והשראה החל ממטבחים, ריהוט כולל לבית, ספות, פרקטים וחיפויים, כליפ סניטריים, חדרי ילדים ונוער וחנות אאוטלט ענקית.
 האוס אין- הבית השלם במקום אחד, יצירה ישראלית בהתאמה אישית

מיוצר בישראל "כחול לבן"

החברה מייצרת ריהוט איכותי מעץ מלא בעיקר בוצ'ר קרוליינה, ליבנה ומחומרים איכותיים נוספים בהתאם לדרישות ולצרכי הלקוח. האוס אין מייצרת את הרהיטים בעצמה בעבודת יד תוצרת ישראל "כחול-לבן". ברשות האוס אין מפעל יצרני מקצועי המרכז את כל שלבי הייצור. המפעל כולל נגריה מודרנית, מרפדייה ועבודות רתכות. הרהיטים שלנו מושקעים בכל החלקים באופן שווה, גם בחלקים הנסתרים מן העין. ההקפדה על השימוש בחומרים האיכותיים ביותר, החיזוקים הנוספים והפאנלים הכפולים הם ההבטחה לרהיט חזק ועמיד לאורך שנים!

האני המאמין העיצובי

האני מאמין העיצובי של האוס אין מתבטא ברהיטים מעוצבים בקווים קלאסיים לצד עיצוב עכשווי ואופנתי. האוס אין קשובה כל העת לרצונות, לעיסוקים ולהתפתחות של הילדים ובני הנוער, דבר המשפיע על עיצוב הרהיטים והחדרים שלנו. המוטו המוביל אותנו בהאוס אין בא לידי ביטוי בהקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים וכן בתכנון נכון של חלל הפנים כך שייתן מענה לכל הצרכים. העיצובים שלנו מלווים את הילדים מגיל צעיר מאד, דרך גיל ההתבגרות ועד לחדרי השינה של ההורים. אלה עיצובים חסרי זמן שהופכים לחלק מהאישיות ומלווים את הילדים לאורך שנים ולכמה זמן שרוצים. אנו מעניקים בכל החנויות שלנו שירות של מעצב המתכנן עם כל לקוח החפץ בכך, את סידור החדר עם הרהיטים החדשים אותם תזמינו מאיתנו.

אחריות מוצר

בהאוס אין מייצרים מוצר ומשקיעים בו מחשבה בתכנון הפונקציונאלי, בעיצוב ובתכנון המיבני. שיטות העבודה שלנו בעץ שונות ומגוונות, שיטת מסגרת בתוך מסגרת, חיבורי זכר ונקבה ("שן בשן") ועוד. אלו שיטות עבודה המבטיחות את יציבות הרהיט ושמירה על חוזקו לשנים רבות. עמידות הרהיטים שלנו נשמרת גם לאחר פירוק והרכבה חוזרים ונשנים. בהאוס אין לא חוסכים בכמות חומרי הגלם ובאיכותם. העצים, הצבעים, הלכה והפירזול בהם אנו משתמשים הינם הטובים ביותר. השימוש בחומרים אלה ובשיטת העבודה בנגריה מקנים לנו בטחון במוצרינו, דבר המוביל אותנו להעניק אחריות ארוכת טווח על המוצרים. האוס אין הינה חברה באיגוד תעשיות הריהוט בישראל ובעלת תו האיכות והשירות. תו זה מבטיח את העמידה בכל התנאים שנקבעו באיגוד תעשיות הריהוט בישראל, לטובת הצרכן: פעילות לשמירה מתמדת של איכות המוצרים והשירות, הקפדה על איכות ייצור וגימור נאותים, בטיחות בשימוש בחומרי גלם ובתהליך היצור, התאמת המוצרים לצרכי הלקוח והאקלים הישראליים ועמידה בחוקים שונים הבאים לטובת הלקוח בתחום השירות והאספקה.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x