1. דף הבית
> מזרן לילדים ונוער

מזרן לילדים ונוער

מבצעי קיץ
צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

מזרן פוליאוריתן

מזרן פוליאוריתן - האוס אין
450 ₪

מזרן למיטת ילדים דגם סברס

מזרן למיטת ילדים דגם סברס
983 ₪

מזרן אלוורה האוס אין

מזרן אלוורה האוס אין
550 ₪
1250 ₪

מזרן למיטת ילדים דגם קרמבולה

מזרן למיטת ילדים דגם קרמבולה
1,230 ₪

מזרן למיטת ילדים דגם גויאבה

מזרון למיטת ילדים דגם גויאבה
1,230 ₪

מזרן צד לטקס צד ויסקו אלוורה
האוס אין

מזרן צד לטקס צד ויסקו אלוורה - האוס אין
950 ₪
1608 ₪

מזרן למיטת ילדים דגם אננס

מזרן למיטת ילדים דגם אננס - האוסאין
785 ₪

מזרן למיטת ילדים דגם אננס ויסקו

מזרן למיטת ילדים דגם אננס ויסקו - האוסאין
945 ₪

מזרן למיטת ילדים דגם אננס לטקס

מזרן למיטת ילדים דגם אננס לטקס - האוס אין
950 ₪
 
מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים

מזרן ילדים ונוער


מזרן לילדיםהחשיבות בשינה טובה ואיכותית היא נושא ידוע ומוכר. יחד עם זאת לרוב הנושא מתייחס דווקא אל מבוגרים ופחות לגבי ילדים, אך למעשה מדובר בטעות מיסודה. חשיבותו של מזרן לילדים שהוא תומך ואיכותי היא חשובה לאין שעור! ילדים, שלא כמו מבוגרים, גדלים כל הזמן. כולם יודעים למשל שתינוקות זקוקים לשעות מרובות של שינה כי הדבר קריטי להתפתחותם התקינה הן מבחינה מוטורית, הן מבחינה פיזית, והן מבחינה שכלית. אותו דבר בדיוק תקף גם לגבי ילדים. ילד ששנת הלילה שלו רצוצה, לא יוכל לתפקד כראוי בבוקר, הוא יכול לחוות קושי בריכוז, חוסר תיאבון, בעיות בגדילה ועוד רשימת נזקים ארוכה שניתן למנוע אותה מאוד בקלות – על ידי רכישה מזרן לילדים שיעניק להם שנת לילה טובה וערבה ממש כמו שיש לכם. אנחנו בחברת האוס אין מייצרים מזרנים לילדים ונוער כבר יותר משלושים שנים במפעל האוס אין בישראל. אנו מייצרים את כל סוגי המזרנים החל ממזרנים קשיחים, רכים ואורתופדיים של חברת עמינח! אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי המזרנים לילדים עבור כל מיטה שיבטיחו להם שינה מתוקה ממש כמו של תינוק.

אילו גדלים של מזרן לילדים אפשר למצוא?מיטות ילדים מגיעות בכמה גדלים ולהן ניתן להתאים סוגים שונים של מזרנים. תוכלו למצוא מזרן לילדים עבור מיטת יחיד המגיע בגודל של 80 או 90 ס"מ רוחב ואורך 190 ס"מ בעוביים שונים לפי רצונכם. לחילופין תוכלו לרכוש מזרן למיטת נוער בגודל של 1.20 רוחב או מיטה זוגית קטנה שהיא 1.40 רוחב על אורך של 1.90 או 2.00 מטרים, בעוביים משתנים לפי רצונכם.

מאילו חומרים מייצרים את המזרנים?מזרן לילדים ניתן למצוא במגוון רחב של חומרים, למשל:
• תוכלו למצוא מזרן לילדים המיוצר מחומר בשם פוליאוריתן- לרוב מגיע כספוג צהוב טוף בבד כחול כהה.
• מזרן פוליאוריתן PUR – שהוא למעשה חומר פולימרי כחול עם ריפוד אקרילן המשמש לרכות נוספת ובידוד. בד חיצוני מסוג Net Air המאפשר אוורר מקסימלי של המזרן.
• מזרן לטקס משולב עם פוליאוריתן PUR ואקרילן טרמובונד, כאשר הבד החיצוני מיוצר עם אלפי חורים קטנטנים המיועדים לאוורר את המזרן ולאפר לאוויר לזרום בחופשיות.
• מזרן ללא קפיצים המיועד לילדים עשוי פוליאוריתן לבן, מצופה בבד עמיד לנוזלים, שניתן להסיר ולכבסו בקלות.
• מזרן ויסקו משולב עם פוליאוריתן לבן, בד מאוורר, רחיץ ומונע חדירת נוזלים.
• מזרן לטקס משולב עם פוליאוריתן לבן, בד מאוורר, רחיץ ומונע חדירת נוזלים.
• מזרן ויסקו אלוורה
• מזרן לטקס אלוורה
אצלנו בהאוס אין תוכלו למצוא מזרן לילדים שיעניק לכם שקט ולהם שנת לילה מצוינת.

מתי כדאי להחליף את המזרן לילדים?מזרן לילדים מומלץ להחליף כשהילד גדל או כשיש צורך. למשל אם יש לכם ילד גבוה מאוד או כבד משקל, מומלץ להתאים לו מזרן שיתאים לגודל ולמשקל שלו כדי לאפשר לגופו לקבל את התמיכה הנדרשת כאשר הוא ישן ולחדש אנרגיות ליום המוחרת. ילדים או בני נוער שאינם ישנים על מזרן לילדים שמתאים להם יכולים להתעורר בבוקר עם כאבים בחלקים השונים של הגוף, כמו הצוואר, הגב ואפילו הצלעות כיוון שהמזרן אינו תומך בהם כראוי.
פן נוסף שחשוב מאוד לשים לב אליו הוא הבד שמצפה את המזרן. ישראל היא מדינה חמה ברוב ימות השינה וכדי ליהנות משנת לילה טובה, חשוב שהבד יאפשר אוורר מקסימלי כדי שהילדים לא יקומו שטופי זיעה, או שתהיה תחתם שלולית זיעה. השקיעו במזרן ילדים איכותי כדי שגם

‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x