1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> טיפים לעיצוב חדר ילדים לשני אחים בחדר אחד

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

טיפים לעיצוב חדר ילדים לשני אחים בחדר אחד

אין כמו להדק את הקשר בין שני אחים על ידי הפיכתם לשותפים לחדר. אפילו בבתים רחבי ידיים בהם יש שפע של חדרים, כשיש פריווילגיה שלכל ילד יהיה חדר משלו, בוחרים לעיתים לשכן שני אחים יחדיו ולו כדי ללמד אותם לחלוק וליהנות מחוויה משפחתית מקרבת. 
החלטתם לעצב חדר אחד לשני אחים? לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם במשימה מבחירת מיטה מתאימה מבין נבחרת מיטות קומותיים, דרך חלוקה נבונה של המרחב המשותף ועד להוספת טאץ' מסוגנן. 

   

מיטות קומותיים עושות הבדל גדול
מיטות קומותיים מהוות פתרון מצוין לחדר שחולקים שני אחים. מדובר בשתי מיטות הממוקמות זו מעל זו, כך שלכל אחד יש מיטה נפרדת משלו אך בקונסטרוקציה אחת 
כולל סולם יציב מוברג למסגרת המיטה המאפשר מעבר בין המיטות או עלייה וירידה מהמיטה העליונה מהרצפה ובחזרה. 
בבואכם לבחור מיטת קומותיים, חשוב שתבחרו את המיטה המתאימה ביותר: ישנן מיטות קומותיים סטנדרטיות כששתי המיטות בגודל זהה ויש מיטות קומותיים וחצי המשלבות בין מיטת ילדים סטנדרטית עליונה למיטה בגודל מיטה וחצי שהיא המיטה התחתונה. במידה וברצונכם לשלב מיטת מעבר עם מיטת ילדים סטנדרטית בחדר אחד, כדאי לבחור במיטת גלריה ומתחתיה, בחלל הפנוי, למקם מיטת מעבר.

הוספת מיטה שלישית
אם בקרוב עתיד להצטרף לחדר אח שלישי או שהדיירים הצעירים בחדר מרבים לארח ואתם מחפשים פתרון לינה שלא יתפוס מקום בחדר, הצטיידו מבעוד מועד במיטת חבר נגררת הניתנת להוספה למיטה התחתונה במיטת קומותיים. מיטה זו תשמש אתכם לצרכי לינה או אירוח ואף אחסון, כיוון שהיא כוללת שתי מגירות רחבות לאחסון מצעים, משחקים, צעצועים וכדומה.

ביחד אבל לחוד
נסו לעצב את החלל כך שיישמר המכנה המשותף בין הילדים אך באותה העת שאפו להעניק לכל אחד מהם שטח פרטי משלו. כך למשל, אם נבחרה מיטת קומותיים משותפת, ניתן להוסיף שני שולחנות כתיבה נפרדים לכל ילד או שתי שידות שונות בצידי המיטה. 
הצעה נוספת היא להמחיש את הגבול בין הילדים באמצעות העיצוב. לדוגמא, לצבוע חצי חדר בגוון מסוים וחצי חדר בגוון אחר כדי לסמן סוג של טריטוריה אישית לכל ילד או לצייד את החדר ברהיטים משלימים בסגנון שונה לכל ילד. למשל, ארון בגדים ושולחן כתיבה בסגנון וינטאג' לעומת שולחן כתיבה וארון בסגנון אורבני.
עזרו לילדים להתחבר לחדר על ידי זה שתאפיינו את החלל בטביעת החותם האישית של כל ילד, לדוגמא, באמצעות בחירת מצעים בגוון או בהדפס המועדף עליו או בתליית ציורים ועבודות פרי יצירתו מעל המיטה. אפשר למקם מעל כל מיטה במיטת קומותיים כוורת אישית בה הילד יוכל להציג אוספים, יצירות או פשוט לאחסן חפצים אישיים כמו ספר, משחק וכדומה.

לסיכום, הקדישו מחשבה בעיצוב חדר משותף לשני אחים: בחרו מבין מיטות קומותיים את המיטה המתאימה ביותר, עצבו את החלל כך ששני הילדים יאהבו אותו וייהנו מזמן איכות משותף תחת קורת גג אחת. 

 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x