1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> הילד עובר למיטה חדשה - איך תדעו שהגיע הזמן לעבור למיטת מעבר

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

הילד עובר למיטה חדשה - איך תדעו שהגיע הזמן לעבור למיטת מעבר

פתאום הילד רוצה החוצה, הוא כבר לא נהנה לשחק במיטת תינוק או שהוא עומד על שתי רגליים ונראה שעוד רגע הוא יזנק מעל המעקה. החיים רצופי מעברים ויתכן שהגיע השלב למעבר הראשון בחיי הילד - המעבר ממיטת תינוק למיטת מעבר. זוהי מיטת ילדים מוקטנת המותאמת להתפתחות הפעוט, לרוב מיועדת לפעוטות מגיל 18 חודשים עד גילאי 3-4 ואף יותר, תלוי בילד. 

לפניכם מספר סימנים המצביעים על כך שהגיע הזמן לעבור למיטת מעבר, טיפים כיצד לבחור את מיטת המעבר הנכונה ואיך להרגיל אליה את הפעוט. היכון, הכן, עוברים.

בשלות למיטת מעבר
המאפיינים של מיטת תינוק מתאימים לגילאים מסוימים וכאשר מיטת התינוק קטנה, הילד מתחיל לעמוד ולטפס על המעקה או שהידיים והרגליים שלו נתקעות במהלך השנה בסורגים, כדאי להתחיל ולשקול החלפה למיטת מעבר. ילדים רבים כבר לא רוצים לישון יותר במיטת תינוק, במיוחד אם יש להם אחים גדולים והם שמים לב שאלה ישנים במיטות גדולות יותר. 
שימו לב אם השינה של הילד פחות טובה, אם הוא מבקש שיוציאו אותו מהמיטה, שהוא לא מוצא את עצמו כבר במיטת תינוק ושהיא צרה לו. 

המיטה שלפני מיטת הילדים
בגילאי 18-24 חודשים, הילד עוד לא בשל דיו למיטת ילדים. זו מיטה גדולה יחסית במידותיה בהשוואה למיטת מעבר. בעוד שמידות מיטת ילדים סטנדרטית הן: 80-90 ס"מ רוחב ו-190 ס"מ אורך, הרי שמידות של מיטת מעבר הן 80-90 ס"מ רוחב ו-140-150 ס"מ. מיטת המעבר היא מיטה המותאמת לשלב הביניים בו הילד נמצא, הוא עוד לא גדול דיו למיטת ילדים ועשוי להרגיש שהיא גדולה מדי עבורו ומצד שני, הילד כבר גדול מדי למיטת תינוק. מיטת המעבר מעוצבת בדרך כזו שהיא מעניקה לילד סביבה נעימה, רגועה ובטוחה, המרגילה אותו למבנה של מיטת ילדים, כלומר, מכינה אותו לקראת הבאות.

עיצוב שילדים והורים אוהבים
בעיצוב של מיטות מעבר מושקעת מחשבה רבה הן מבחינת הגודל והתכנון של המיטה ליצירת סביבה נעימה והן בחזות ובסגנון. ניתן למצוא מיטות מעבר המגיעות עם כותרות מעוגלות רכות בצד של הראש ובצד הרגליים וכן מיטות מעבר עם חריצים מיוחדים בעץ. מי שמחפש מיטה עם פתרון אחסון אינטגרלי, ימצא מיטות מעבר עם מגירות אחסון רחבות ומי שמעדיף אחסון גמיש, ימצא מיטות מעבר עם חלל פנוי מתחת למיטה שמייצר גם מראה קליל ואוורירי במיוחד. בכל מקרה, העדיפו מיטות מעבר המצטיינות בעיצובים נקיים, קווים ישרים ומראה קלאסי שעומד במבחן הזמן ורצוי להוסיף גם מעקה בטיחות שניתן לשליפה בעת הצורך להשגת בטיחות מקסימלית.

   

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x