לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114phone
  1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> עולים קומה - איך לבחור מיטות קומותיים לחדר ילדים

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

עולים קומה - איך לבחור מיטות קומותיים לחדר ילדים

מיטות קומותיים עונות על צרכים רבים: הן מהוות פתרון לינה מצוין לאחים שחולקים חדר אחד, חוסכות בשטח יקר וגם מייצרות חוויית שינה מיוחדת במינה. כיום ניתן למצוא מיטות קומותיים במגוון עיצובים יפים לחדרי ילדים ונוער בדגש על פונקציונאליות גבוהה. מעוניינים להעניק לילדים מיטת קומותיים? לפניכם מספר פרמטרים חשובים בבחירת מיטות קומותיים לילדיכם.

סוד החומר
במיטות ילדים חשוב לשים לב לחומרים מהם עשויות המיטות. עץ מלא הוא הבחירה המוצלחת ביותר, כיוון שהוא חומר טבעי, נושם, בעל עמידות יוצאת דופן ומראה שמקרין חמימות ורוגע. העץ המלא משתבח עם השנים ונחשב לחומר איכותי במיוחד. בנוסף למיטות קומותיים עשויות מעץ מלא, בדקו שהמיטה נצבעה בצבעים על בסיס מים ושנעשה שימוש בדבקים ולכה ללא חומרים רעילים.

משניים לשלושה
מיטת קומותיים מיועדת לשני אחים בחדר אחד, אבל קיימת אפשרות להוסיף למיטה התחתונה מיטת חבר נגררת וכך להתאים את המיטה גם לשלושה אחים או לשני אחים שמארחים חבר נוסף. כיום ניתן להזמין מיטת קומותיים וחצי, שמגשרת על פער הגילאים בין האחים, בה המיטה התחתונה היא בגודל מיטה וחצי המתאימה לילדים בוגרים יותר והמיטה העליונה בגודל של מיטת ילדים יחיד סטנדרטית. 

הצד הבטיחותי
כשזה נוגע למיטות קומותיים, בטיחות משחקת תפקיד מרכזי. חשוב מאוד לבחור מיטה איכותית, עמידה ויציבה עם סולם מקובע היטב, ידידותי ונוח לשימוש ואחיזה, שיאפשר לילדים לעלות ולרדת בבטחה ל-ומאל המיטה העליונה. וודאו שהסולם מחובר בהברגה למסגרת המיטה. כמו כן, ניתן להוסיף מעקה בטיחות לכל אחת מהמיטות שמייצר הגנה נוספת. 

פתרון אחסון
אחסון הוא מצרך חשוב בחדרי ילדים הנוטים להתבלגן במהרה על אחת כמה וכמה אם מדובר בחדר שחולקים שני ילדים. פתרון מצוין הוא לצרף למיטת קומותיים מיטת חבר נגררת המגיעה עם מגירות אחסון רחבות בהן ניתן לאחסן צעצועים, משחקים, מצעים וכדומה וכך לנצל את החלל בצורה המיטבית.

רהיט עם סטייל
מיטות קומותיים הן פריט מאסיבי יחסית אך ניתן למצוא דגמים המצטיינים בקווי ישרים ונקיים ובחזות קלאסית העומדת במבחן הזמן. ישנה אפשרות לבחור את הגוונים המועדפים מתוך סקלה עשירה בצבעים, אך מומלץ ללכת על צבעים בהירים המתמזגים בהרמוניה בחלל ויוצרים מראה אוורירי ומרענן. אפשר לשלב בין צבעים שונים במסגרת המיטה ומגירות של המיטה וכדומה ואף לבחור ידידות מסוגננות.

מיקום המיטה
חשוב לדעת מראש את המידות של החלל כדי לוודא שהמיטה אכן משתלבת במרחב. רוב מיטות הקומותיים מגיעות במידות 204 ס"מ אורך ורוחב 94 ס"מ (למזרן בגודל 80/190 ס"מ) או רוחב 104 ס"מ (למזרן בגודל 90/190 ס"מ). יש לקחת בחשבון גם את בליטת הסולם (23 ס"מ) ואת הגובה של המיטה – 165 ס"מ (קצה רגל). 

בחרו מיטות קומותיים איכותיות ומסוגננות מעץ מלא, חומרים בריאים וידידותיים בעיצובים קלאסיים ונקיים שילוו את הילדים במשך שנים רבות. 
 

 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎