1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> עצות לעיצוב חדרים לילדים קטנים

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

עצות לעיצוב חדרים לילדים קטנים

ברבים ממבני המגורים בישראל בהם מתגוררות משפחות ניתן למצוא חדרי ילדים קטנים באופן יחסי, במיוחד בסגנון הבנייה החדש. הורים רבים מעדיפים את חדרי השינה וחדרי הילדים שיהיו קטנים יותר וחדרים משותפים דוגמת סלון וכד' שיהיו גדולים יותר, משיקולים שונים. הן בבתים בהם חדרי הילדים קטנים יחסית עקב בחירות של מי שמתגורר ועיצב את פנים הבית והן אם האופן בו מחולק הבית עצמו הכתיב את גודלם של חדרי הילדים, ניתן לנקוט בכמה דרכים פשוטות על מנת לגרום לחדרי הילדים להרגיש גדולים ומרווחים יותר ולנצל בצורה טובה ואופטימאלית את השטח הנתון כך שייתן את המענה הטוב ביותר עבור הצרכים של הילדים שלנו.

חדר ילדים דגם ניב - האוס אין


להלן מספר עצות טובות בנוגע לעיצוב חדרי ילדים קטנים יחסית:

מיטות קומותיים חוסכות הרבה מקום  אחד מפריטי הריהוט המתבקשים עבור חדרי ילדים קטנים יחסית הן מיטות קומותיים. לפריט זה מספר יתרונות שונים אשר מאפשרים לנו לחסוך בשטח ובמקום, ולהכניס גם לא מעט עניין וגיוון לחדר הילדים. כמובן שהיתרון העיקרי והברור של מיטות קומותיים הוא כי הן חוסכות במקום של מיטה שלמה  בשטח של מיטה אחת אנו בעצם משיגים שתי מיטות, כך שבחדר אותו חולקים שני ילדים כל אחד מהם יקבל מיטה משלו, אך שטח הרצפה המנוצל יהיה זה של מיטת יחיד אחת. ניתן להוסיף מיטת חבר נגררת כמיטה שלישית ואף רביעית באותה יחידה. מעבר לכך, מיטות קומותיים הן מאז ומתמיד פריט ריהוט האהוב על ילדים  האפשרות לטפס במעלה הסולם ולישון בגובה, מצד שני לשחק ולבנות "מחנה" בחלק המיטה התחתון וכו'. בסגנון מיטת קומותיים ניתן לרהט את החדר גם עם מיטת קומותיים וחצי  מיטה וחצי בקומה התחתונה ומיטה עליונה בגודל מיטת ילדים סטנדרטית. 

מיטת קומותיים מעץ מלא - האוס אין


צבע בהיר ליצירת תחושת מרחב
  דרך נוספת לגרום לחדר ילדים להרגיש גדול ומרווח יותר היא באמצעות שימוש בצבעים מתאימים. הן צבעים לקירות והן לרהיטים, שטיחים וכל פריט אחר בחדר. על ידי שימוש בצבעים בהירים יחסית ניתן ליצור תחושה של חלל פתוח ומרווח יותר. החל מצבע המיטה, הארון ושאר הרהיטים עד צבע הקירות, הוילונות וכו'. על ידי צבעים בהירים ניתן לגרום לחדר להרגיש גדול יותר משמעותית. מומלץ לגוון בנגיעות מדודות של צבעוניות בחלקים מן הרהיט ובפריטי אקססוריז, זאת כדי להוסיף אווירה ואופי לחדר. 

חדר ילדים מעץ מלא דגם סיוון - האוס אין


שטחי אחסון יעילים 
 על ידי יצירת שטחי אחסון יעילים ושימושיים ניתן לצמצם משמעותית את כמות השטח לו נזדקק בחדר הילדים, וכך לייצר הרגשה פתוחה ומרווחת יותר. על מנת להשיג זאת מומלץ לבחון את פתרונות האחסון המתקדמים הקיימים כיום כחלק אינטגראלי ובלתי נפרד מחלק מפריטי הריהוט. דוגמה טובה לכך היא מיטות ילדים המגיעות עם ארגזי אחסון גדולים בתחתיתן או בראש המיטה, כאלו המאפשרים לאחסן מצעים, בגדים, צעצועים וכל דבר אחר, וכך לחסוך שטח יקר. 

חדר ילדים מעץ מלא דגם לילך - האוס אין


מיטת גלריה
  במקרים בהם חדר הילדים קטן במיוחד ומתגורר בו ילד אחד בלבד, פתרון טוב  יכול להיות מיטת גלריה  מדובר למעשה במיטת קומותיים עם מיטה עליונה בלבד, כך שהשטח שמתחת למיטה נשאר פנוי וניתן לנצלו לשימושים אחרים, דוגמת שולחן כתיבה או אזור למשחקים. כך, ניתן לנצל את אותו שטח עבור שני שימושים עיקריים שונים, וגם לאפשר לילד לישון בגלריה (מה שאהוב מאוד על ילדים רבים...). ניתן גם לשלב בשטח הפנוי מיטה נוספת כמיטת מעבר או אפילו מיטת נוער.

מיטת גלריה מעץ מלא - האוס אין

מוקדי תאורה שונים -  במידה ובחדר ילדים קטן יחסית מתגוררים שני ילדים או יותר, חשוב לדאוג לכמה נקודות חשמל ותאורה שונות, על מנת שכל ילד יוכל להשתמש בתאורה אישית בלי להפריע יותר מדי לאחרים. במיוחד, חשוב לדאוג לנקודת תאורה לצד כל מיטה (לצורך קריאה לפני השינה), תאורה נפרדת לשולחן הכתיבה ונקודת תאורה לאזור המשחקים. 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x