1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> הדרך האידאלית לתכנן חדרי ארונות

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

הדרך האידאלית לתכנן חדרי ארונות

כשהוא מתוכנן כהלכה, חדר ארונות יכול לספק מענה מושלם לכל מרחב מגורים, בין אם מדובר בחדר הילדים, בחדרה של הנערה המתבגרת או בחדר שלנו, ההורים. זוהי דרך קלאסית ונפלאה להוציא את הבלגן מחדר השינה עצמו וליצור מרחב גדול ומרווח יותר שבו נוכל לסדר את כל הפריטים המרכזיים והחשובים ביותר. מהביגוד ועד המצעים, מהנעליים ועד התיקים, וגם אקססוריז רבים אחרים – כל אלה מקבלים מקום של כבוד בחדר הארונות המעוצב. כדי שהפינה המופלאה הזו תמשיך לשרת אותנו גם בשנים הבאות, גם כשהצרכים המשפחתיים ישתנו וגם כשהקטנטנים ישלימו את לימודיהם בתיכון, אנחנו רק צריכים לבחור נכון, בחומרי הגלם האיכותיים והחזקים ביותר.

 האוס אין – חדר ארונות מותאם אישית
נדיר להיתקל בשני חדרי ארונות זהים לחלוטין, שמידותיהם שוות וחלוקת המדפים או המגירות בהם נראית כמו תמונת ראי מדויקת. למעשה, לכל אחד מאיתנו צורך שונה, הגדרה משלו למושגים כמו "נוחות" או "פונקציונליות" וגם העדפות ייחודיות בתחום העיצוב. אם כן, גם תכנון חדר ארונות חייב להתבצע על פי צרכים והעדפות אלו. הוא צריך לענות על הדרישות שלנו, לאפשר לנו ליהנות משגרת החיים באין מפריע, ולשמור על הסדר במרחב הפרטי שלנו בדיוק כפי שאנחנו אוהבים. עם תכנון אישי ועם הצוות המקצועי של האוס אין תוכלו לבנות את חדר הארונות המושלם ולנצל את השטח העומד לרשותכם בצורה היעילה ביותר. 

  

שילוב של עץ מלא וצבעים רכים
לצד תכנון המידות המדויקות, חדר ארונות אידאלי הוא גם זה שמספק איכות ועמידות – יעדים שאליהם ניתן להגיע בקלות רבה עם עץ מלא. חומר הגלם העוצמתי הזה ישרוד כל שינוי קיצוני במזג האוויר, כל אתגר וכל משוכה בדרך. הוא יישאר מרהיב ויבטיח נוחות מרבית ואסתטיקה ללא פשרות. חשוב לא פחות מכך, תוכלו לצבוע את המדפים, את המגירות, את הדלתות וכל מרכיב אחר בצבעים רכים ונקיים שישרו אווירה נעימה. הצבעים האיכותיים והידידותיים לסביבה (ולבריאות בכלל) הם אלה שמשלימים את התמונה ומבטיחים לנו תוצאה משגעת: חדר ארונות שהוא לא רק מסודר ומרווח, פונקציונלי ונוח – אלא גם מעוצב ומרשים למראה.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x