1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> חדרי תינוקות – אסתטיקה ונוחות

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

חדרי תינוקות – אסתטיקה ונוחות

אחד האתגרים הגדולים ביותר בתכנון חדרי תינוקות נובע מהצורך שלנו לשלב בין נוחות מרבית לבין אסתטיקה. אין ספק שהחדר שבו הזאטוטים שלנו גדלים חייב להיות חדר מעוצב ונעים מצד אחד, אבל גם פונקציונלי עד כמה שניתן. יש חשיבות אדירה למרחב, לסדר, לבחירת כל פריט ולחומרי הגלם האיכותיים ביותר. חדר תינוקות שמשלב בין כל אלה הוא חלל נעים ומזמין שבו הילדים שלנו גדלים באווירה הנפלאה שהם ראויים לה. הדרך האידאלית לתכנן חדר כזה בדיוק היא באמצעות מבחר פריטי הריהוט של האוס אין, מבחר עשיר ומגוון של מוצרי חדר תינוקות המותאם לכל גיל ולכל צורך.

בחירת הריהוט האידאלי
כל ילד זקוק לצורך אחר, לכל חדר מאפיינים ייחודיים וגם לנו, כהורים, דרישות שונות לחלוטין ממרבית ההורים האחרים. המורכבות הזו דורשת מאיתנו דיוק מרבי הן בהגדרת הצרכים – והן בבחירת פריטי הריהוט השונים. עיצוב חדרי תינוק נעשה מדויק ופשוט הרבה יותר כשאנחנו יודעים בדיוק מה אנחנו מחפשים. הצוות המקצועי של האוס אין מכיר גם הוא את המורכבות הזו וכדי לספק מענה המותאם לכל ילד ולכל חדר תינוקות באשר הוא, הצוות שלנו עומד לרשותכם. יחד נתכנן את המידות המדוייקות, את הצבעים הנכונים ואת העיצוב שמשתלב היטב בחלל העומד לרשותכם.

        
ריהוט חדר תינוקות מעץ מלא
ריהוט חדרי תינוקות מעץ מלא הוא ההתמחות של האוס אין, שמתמקדת בתכנון ובייצור פריטי ריהוט ברמה הגבוהה ביותר. כך, בשילוב שבין פתרונות אחסון יצירתיים ונוחים לבין חומרי גלם בסטנדרטים גבוהים באמת, כל פריט ריהוט מתאים באופן מדויק לחדר הילדים, לצרכי התינוק ולנוחות האישית שלכם. תכנון נכון יאפשר לכם ליהנות מרהיטי התינוק במשך שנים, גם בהתאם לצרכים המשתנים (והמתפתחים) של הילד וגם בהתאם לצרכי המשפחה הגדלה. עם עץ מלא חזק ואיכותי, עם צבעים רכים וחומרים בריאים וטובים הרבה יותר, עיצוב חדרי תינוקות הופך למשימה פשוטה ונעימה הרבה יותר. עם תכנון מדויק וליווי מקצועי של צוות האוס אין, הבחירה והשילוב בין פריטי ריהוט שונים הן כל מה שאתם צריכים כדי לעצב חדר שבו יוכלו יורשי העצר שלכם לגדול, להתפתח ולצמוח.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x