אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

הילד במרכז הבמה

הילד שלנו הוא שחקן מרכזי, עולמנו נע סביבו. גם כשיש לנו מספר ילדים, כל אחד מהם עולם ומלואו וכל אחד מהם מנסה להיות במוקד תשומת הלב ובמרכז העניינים.

כשאנחנו בוחרים חדר, אנחנו לוקחים את הילד איתנו, יש לו דעה וטעם משלו, הוא יודע מה הוא אוהב ומה הוא פחות אוהב ואנחנו רוצים שבמסגרת התקציב הנתון – דעתו תקבע בעיצוב החדר או לפחות שהוא יהיה שותף פעיל ביצירת החדר. כעת הבמה היא שלו, הוא מחליט מה מתאים לו ומה לא, מה ייכנס לחדר ומה יישאר מחוצה לו.
הבמה היא לא רק דימוי לתחושתו של הילד ולתפקידו בעיצוב החדר, הבמה היא גם סגנון ייחודי בעיצוב מיטות לחדרי ילדים ונוער, במיוחד בחדרי נוער. הטרנד העכשווי הוא מיטות שעומדות עצמאיות בחלל בדומה לחדרי שינה של מבוגרים. מיטת במה היא מיטה מסוגננת שניתן אומנם להצמיד לקיר אבל במרכז החלל נראית ייחודית יותר. היא מיטה ללא משענות ראש וללא משענות רגליים אך למרות זאת יש לה פונקציות מצוינות כמו למשל, היא כוללת מיטת חבר ופיתרונות אחסון כגון מגירות מלפנים. חשוב מאוד לבחור מיטת במה מעץ מלא, כדי לשמור על בריאות החומרים, הטבעיות והידידותיות לסביבה. מומלץ להעדיף מיטה בגוון קלאסי וניטראלי שישמור על חזותו לאורך זמן. מיטת במה היא סממן נוסף להתבגרות של חדרי הנוער ששואבים השראה מחדרי המבוגרים בטוויסט צעיר ומדליק.
 
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x