1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> מארחים את החברים בחדר? סודות לחדר מעוצב ומגניב

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

מארחים את החברים בחדר? סודות לחדר מעוצב ומגניב

בחופש הגדול אנחנו מרבים לארח חברים אפילו יותר מימים רגילים. הילדים מזמינים חברים לבילויים ולשינה וזה בדיוק הזמן לארגן את החדר של הילדים כך שיתאים לחוויית האירוח. לפניכם מספר טיפים לשדרוג המרחב כך שהילד ייהנה לארח בו את חבריו:

מיטה נפתחת עם מיטת חבר בבואכם לרכוש מיטת ילדים מעץ מלא, חשוב שתקפידו על כך שהיא תהיה עם מיטה נגררת כלומר, תיפתח למיטת חבר נוספת אותה ניתן לגרור החוצה מהמיטה בעת הצורך. חשוב לרכוש מיטה מעץ מלא כולל מיטת החבר וגם, שמיטת החבר תכלול אף היא את אותו מזרן איכותי המגיע עם מיטת הילד העליונה.

שולחן כתיבה לשניים ילדים רבים יושבים יחד עם חבריהם ליד שולחן הכתיבה, מכינים חוברות עבודה לחופש הגדול או משחקים במחשב הנייח או הנייד. העדיפו מראש שולחן כתיבה רחב יחסית, כמובן במידה ותנאי השטח מאפשרים זאת. כמו כן, כדאי לבחור בשולחן כתיבה עמיד ואיכותי מעץ מלא, הכולל גם מגירה נשלפת. מומלץ להחזיק שני כיסאות תלמיד נוחים ואיכותיים, אחד בחדר ואחד במקום אחר, במידה ואין מקום לשני כיסאות ליד השולחן בחדר הילדים.

ספסל אירוח ופינת מדיה פריטי עיצוב נוספים שכדאי לשלב בחדר ילדים המותאם לצרכי אירוח הם ספסל אחסון מסוגנן שמשמש כפריט אחסון וכפריט המתאים לישיבה וכן פינת מדיה לטלוויזיה, מערכת סאונד, פלייסטיישן וכדומה. הקפידו על פריטי עיצוב משלימים מעץ מלא, חומר טבעי, נושם ומשובח בעיצובים קלאסיים ונקיים שיעמדו במבחן הזמן.

חדרי ילדים מעץ מלא האוס אין

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x