1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> מינימליזם, זה שם המשחק

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

מינימליזם, זה שם המשחק

לפשטות יש עדנה רבה ובשנים האחרונות אחרי גודש כפרי ואינספור פריטים שנערמו בחלל באקלקטיות עמוסה לעין המתבוננת, אנחנו עדים לחזרה לקווים הנקיים, העל זמניים, הקלאסיקה במיטבה.
כחלק מהמגמה שכובשת את הבתים ניכר השימוש המינימליסטי גם בחדרי הילדים ובחדרי הנוער, הם מתחקים בעקבות הוריהם מה גם שבבואנו לעצב סגנון שולט לבית שלם אנחנו מעוניינים שהחלל כולו של חדרי ילדים ונוער יתכתב באותה השפה.
במסגרת הטרנד העולמי, ניתן לראות איך העץ בגווניו הבהירים החלביים והצחורים שולט במרחב, כיוון כשהוא לעצמו בגווניו השלווים מייצרים הרמוניה, טאץ' מרחף ומתמזג באופן נפלא ואוורירי. ההעדפה של עץ בצבעים של לבן, שמנת או בז' מייצרים את האפקט המינימליסט אך לצד זה כמובן ניתן לראות מיעוט בפרטים, רהיטים קלילים בקווים ישרים, מיטות שנושקות כמעט לרצפה או רהיטים עם כמה שפחות תוספות, כמו למשל, מיטות במה שמאוד שומרות על הקו הרך והעדין.

בנוסף, פתרונות האחסון שמרבים לתפוס מקום קיבלו קונספט חדש ועלו על הקירות. כוורות שניתן לתלות או מדפים וכך למעשה, לחסוך בשטח וליהנות מטאץ' דקורטיבי ויעיל בעת ובעונה אחת. כדי להעצים את האפקט המינימליסט, מומלץ גם לשמור על הקו בחזות החדר כולו מגווני הקירות הבהירים דרך הריצוף ועד סידור החדר, לשמור על מרווחים בין הרהיטים.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x