1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> חדרי ילדים ידידותיים למשתמש

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

חדרי ילדים ידידותיים למשתמש

ניסיתם פעם לשחק עם הילדים בבית בובות? להזיז את הבובות בין החדרים, להושיב את הבובה על כסא, למקם את הארון, המיטה, אפילו א שידת הלילה? נכון שהכל בפרופורציות קטנות? עכשיו נסו לדמיין איך הרגשתם ששיחקתם בבובות בבית הבובות, הייתם צריכים להתכופף ולחשוב על הכל בקטן יותר, במימדים אחרים.

בעיצוב חדרי ילדים המצב לא בהכרח שונה: חשוב להתייחס לעיצוב החדר תוך התבוננות אל עבר העתיד, ההתבוננות ההורית, הבשלה הבוגרת שמחפשת רהיטים בריאים לטובת הילד ורהיטים שילוו אותו שנים רבות אך לא לשכוח גם את הפרספקטיבה של הילד, שמנמיכה מבט ומנסה לעצב את החדר בקנה המידה שלו. כיצד זה מתבטא? בנגישות לחפצים, בהעמדת החפצים כך שיהיה לו נוח להעביר יד מהמיטה אל השידה בצד ולשלוף את בקבוק השתייה או להגיע לכוננית הספרים ולשלוף ספר אהוב. לפניכם מספר טיפים לעיצוב חדרי ילדים שנוחים לילד.

נגישות גבוהה בחלל – הילדים רוצים להרגיש שהם שולטים בחלל ולכן, נסו לראות דברים מהנקודה שלהם מהגובה שלהם תוך מחשבה שהם יגדלו ולכן, שלבו רהיטים דינאמיים, כסא מתכוונן לשולחן כתיבה בגובה סטנדרטי, כוורת אחסון שניתן לתלות בכל גובה לפי גובה הילד וכדומה.
חדרי ילדים בגובה העיניים – מקמו את המשחקים והצעצועים במגירות התחתונות של השידה או של הארון כל עוד הילד קטן ומתקשה להגיע לחפצים. מאוחר יותר, תוכלו לשנות מיקום בהתאם לגובהו ונוחיותו של הילד.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x