1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> חדרי ילדים – מאירים את המרחב

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

חדרי ילדים – מאירים את המרחב

לאור יש חשיבות רבה, במיוחד בחדרי ילדים. אור הוא שמחה, שפע, בעל השפעה חיובית. כשיש אור בחדר, ילדים נוטים לשמוח, להיות פעילים בחדר, קל להם יותר לשחק או להכין שיעורי בית.
כמובן שהשאיפה היא להכניס כמה שיותר אור טבעי לחדר הילדים, אך לא תמיד ניתן לשלוט באור השמש מעבר לשילוב חלונות בהירים יחסית שיזרימו פנימה אור טבעי. לא כל חדרי הילדים, מבחינת אילוצי החלל, בעלי חלונות או חלונות שמזרימים פנימה אור טבעי ולכן, אפשר להוסיף תאורה שתאפשר לילד ליהנות מחדרו, לארח, להכין שיעורים, לשחק. שילוב של גופי תאורה ושימת דגש על יצירת אווירה ורקע נכונים לחדר יעשו את ההבדל…
 
 
גוונים בהירים – יש השפעה משמעותית לבחירת הגוונים לחדרי ילדים. אם תבחרו רהיטי ילדים בגוונים בהירים תשמרו על מראה אוורירי יותר בחלל, החדר ייראה מוהר, נקי ופתוח יותר, במיוחד אם שמרתם גם על גוונים בהירים בבחירת צבעי הקירות. קירות בהירים מכניסים יותר אור ויוצרים תחושה אוורירית יותר בחלל.
תאורה מרכזית – חשוב שלחדר הילדים תהיה תאורה מרכזית, צמודת תקרה במרכז החדר, כדי שתוכלו להאיר בקלות את כל חלקי החדר. בחדרי ילדים מומלץ להשתמש בדימר, כדי שתהיה לכם אפשרות לשלוט במידת ההארה, מלאה כשמחשיך וחלקית, למשל, כשהילד שוכב לישון ואתם מעוניינים שהוא ייכנס לאווירת לילה ושינה או רוצים להשאיר לו במקום מנורת לילה מעט אור בחדר. יש שלל גופי תאורה דקורטיביים שיוסיפו טאץ' עיצובי לחדר.
תאורה ממוקדת – זו יכולה להיות מנורת לילה שמונחת על השידה או מנורה שמותקנת על הקיר עם זרוע כך שניתן לכוון את האור למקום המבוקש, כמו למשל, כשהילד קורא ספר במיטה.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x