1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> אירוח בחדרי הילדים והנוער

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

אירוח בחדרי הילדים והנוער

החדר שלהם הוא הממלכה הפרטית שלהם, מרחב נעים שהם אוהבים לשהות בו ומשך השהייה שלהם בחדר עולה מיום ליום. פתאום הם מזמינים חברים, מארחים, החברים נשארים לישון ויש לעצב את חדר הילדים או חדר הנוער כך שהוא יתאים לאירוח של חבריהם. כאן נכנסים לתמונה שלל פריטי עיצוב שמתאימים לאירוח כמו למשל, ספסל מעוצב, מיטה שהיא מספיק גדולה לאירוח או מיטת ילדים נפתחת למיטת חבר, שידות מולטימדיה, שולחנות כתיבה רחבים שמתאימים ללמידה משותפת ועוד. לפניכם המלצות על מבחר פריטי אירוח שמתאימים לחדרי ילדים ונוער.

פינות ישיבה
חשבו על פינות ישיבה אפשריות ברחבי החדר לפי תנאי המרחב והסגנון הנבחר. ניתן להוסיף כסאות, אך אלה תופסים מקום ולכן, מומלץ להשתמש בפיתרון אחסון כלשהו כפיתרון ישיבה. כמו למשל, ספסלי ישיבה דקורטיביים עם ריפוד שמשמשים בעת הצורך גם כפיתרון אחסון, כוללים מגירות או מידוף פנימי או קופסא גדולה וכך יש להם פונקציה נוספת מעבר לאירוח.
מיטה מתאימה לאירוח
במרבית המקרים, במידה ואין מיטה וחצי, מומלץ לרכוש מיטת ילדים או מיטת נוער הכוללת מיטה נוספת נפתחת וכך ישנה אפשרות נגישה לאירוח ולשינה בכל עת. המיטה הנוספת משתלבת פנימה בקונסטרוקציה של המיטה וכך חוסכים במקום.
שולחנות כתיבה מתאימים
אין כמו ללמוד ביחד, פעמים רבות למידה משותפת מדרבנת ומעודדת את הילד להכין שיעורי או להתכונן למבחנים. כדי לארח פרטנר ללמידה, מומלץ לרכוש מראש שולחן כתיבה רחב יחסית שיתאים לישיבה של שניים ליד השולחן, בערך ברוחב של 70 ס"מ וכמובן לדאוג מראש לשני כיסאות.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x