1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> עיצוב חדר ילדים קטן – מממשים את הפוטנציאל של החלל

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

עיצוב חדר ילדים קטן – מממשים את הפוטנציאל של החלל

כולנו חולמים על ממלכה קסומה לילדינו: מרחב בו הם יוכלו לשחק ולארח, ללמוד, לאחסן את כל הצעצועים והבגדים ועדיין ליהנות מחופש ומרחב תנועה. לרוע המזל, חלומות לחוד ומציאות לחוד. לא תמיד אילוצי החלל מאפשרים לנו לשלב את כל הרהיטים, פריטי העצוב, המשחקים והצעצועים של הילדים בחדר אחד וליהנות במקביל ממרחב גדול לפעילות ומשחקים.

כמובן שהאידיאל היה להפריד בין חדר משחקים לחדר שינה, אך רובינו לא יכולים לעשות זאת ואין לנו את השטח המספק ליצור הפרדה מבוקשת זאת. במידה ויש לכם חדר ילדים קטן יחסית, אינכם צריכים לוותר על עיצוב. המשימה המאתגרת שלכם היא לתכנן את החלל בדרך הטובה ביותר וכך למקסם את הפוטנציאל של המרחב כדי שלילד יהיו את הרהיטים הדרושים והוא  ייהנה הן מחופש תנועה והן מהפריטים הפונקציונאליים וזאת מבלי לפספס את האלמנט האסתטי של החדר.
 

כיצד עושים זאת? הכל מתחיל בהצבה נכונה. מומלץ להעמיד את הריהוט כעוטף בהיקפו את החדר ובדרך זו להשיג את המרכז של החדר פנוי. בנוסף, נוצרת תחושה אוורירית במרחב שלא עמוסה על ידי רהיטים. העדיפו רהיטים בקווים ישרים ונקיים בגוונים בהירים שיתרמו לתחושה הקלילה בחלל. מומלץ לבחון גם פתרונות אחסון שניתנים לשימוש גם בתלייה או בשילוב ברהיטים הקיימים: כוורות תלייה, מדפים ועוד. בצעו קנייה חכמה של רהיטים בהתאמה אישית: נצלו גומחות לאחסון במידות המדויקות וכך לא תבזבזו שטח.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x