1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> עיצובים לחדר עם שני ילדים

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

עיצובים לחדר עם שני ילדים

 אחים רבים בוחרים לחלוק חדר משותף ולבלות ביחד אפילו אם המרחב של הבית מאפשר להם להפריד כוחות ולישון בחדרים נפרדים. הבעיה היא שלעיתים יש לכל ילד צרכים שונים, ילד אחד בגן ומארח חברים למשחק והילד השני כבר לומד בבית ספר וזקוק לשקט ולשלווה כדי להתרכז בלימודים וכאן נכנסת לתמונה חלוקה נכונה של החלל הנתון. לפניכם מספר טיפים בנושא והצעות לפריטי עיצוב שיסייעו לכם בחלוקה נוחה ואפקטיבית.

ראשית, מדדו את החדר והחליטו היכן למקם את הרהיטים כך שגם יישמר מרחב לתנועה וגם שכל ילד יזכה ב"חלקה" משלו. ניתן למשל,למקם שתי מיטות צמודות, אחת לכל קיר או כתחליף – להצטייד רק במיטת נוער שנפתחת למיטת חבר כדי לחסוך במקום ולצידה לשלב שולחן כתיבה, ארון בגדים משותף או שידת אחסון משותפת. אם יש מיטה לכל ילד, תוכלו להקצות לכל ילד שידת לילה סמוכה למיטתו שתהיה השידה הפרטית לשמירת חפציו האישיים וכל יתר הרהיטים יהיו משותפים לשניהם (אגב, רהיטים משותפים מלמדים את הילד לחלוק).
 
    

פריט עיצובי מאוד שימושי שרשת האוס אין מציעה לכם הוא ארון דו צדדי המשלב שולחן כתיבה וספרייה. הכוונה היא לכך שצד אחד של הפריט כולל שולחן כתיבה, ארון וספרייה בעיצוב מסויים והצד השני את אותם הפריטים בעיצוב אחר (או מותאם, לפי העדפתכם) כך שלכל אחד יש את המקום שלו, את פתרונות האחסון שלו אך הרהיט הוא אחד ויחיד. התוצאה היא פרקטיות מקסימלית, חיסכון במרחב וגם חיסכון כספי.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x