1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> פתרונות אחסון חשובים בחדרי ילדים

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

פתרונות אחסון חשובים בחדרי ילדים

חדר הילדים נוטה באופן טבעי לבלגן, המשקים, הצעצועים, הספרים, המחברות, כאוס רציני ולכן, חשוב מאוד לצייד את חדר הילדים בפתרונות אחסון להשגת הסדר המבוקש. כשיש פתרונות אחסון נגישים, קל יותר לילדים להבין לאן להחזיר את המשחקים בתום המשחק והיכן לאחסן את הצעצועים. כמו כן, לפתרונות אחסון יש גם טאץ' עיצובי והם בעלי תרומה אסתטית רבה לחלל. לפניכם מספר פתרונות אחסון שכדאי לשקול לשלב בחדר הילדים:

מיטה עם פתרון אחסון בגב – ישנם דגמים רבים של מיטות ילדים שמגיעים עם מדפים פנימיים להצבת ספרים, צעצועים בהישג ידו של הילד. פיתרון זה חוסך מקום כיוון שהוא משולב כבר בתוך המיטה. כמו כן, מומלץ להעדיף מיטות ילדים שמגיעות עם ארגזי מצעים שמתאימים גם לאחסון נעליים.

שידות ליד המיטהשידה קטנה ומעוצבת ליד המיטה מהווה פיתרון טוב לשמירת חפצים אישיים במקום נגיש. הנחת משקפיים, ספר, מנורת לילה ועוד. היא לא תופסת הרבה מקום ושימושית להפליא.

       

מדף לתלייה – היתרון המשמעותי של מדפים לתלייה הוא שהם אינם תופסים מקום ויש להם ערך אסתטי גבוה בעיצוב החלל. הוסיפו על המדפים ספרים או צעצועים, אם המדף ממוקם מעל שולחן הכתיבה ניתן להניח עליו קלסרים או חומר שקשור ללימודים.

ספסל נפתח – שילוב נפלא בין פריט פונקציונאלי לפריט אסתטי הוא ספסל אירוח משולב ריפוד מעוצב, בו ניתן לאחסן צעצועם, נעליים,בגדים ועוד והוא גם מהווה פריט לשעות הפנאי ולאירוח חברים.
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x