אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

צבעים בחדרי ילדים

העולם שלנו שופע צבעים וגם עולם הילדים עשיר בגוונים וחשוב מאוד להשתמש בעוצמות הנכון ובצבעים הנכונים כדי ליצור אווירה רגועה, בטוחה ונעימה בחדרי הילדים והנוער. כמובן שיש לקחת בחשבון צבעים שמאירים את המרחב מול צבעים שמחשיכים את המרחב, את המיזוג וההרמוניה בשילוב בין הגוונים השונים וגם את ההתאמה בין צבעי הרהיטים לצבעי הקירות. לפניכם מספר טיפים איך לשמור על המראה המתקבל בקומבינציה המרעננת בין הגוונים השונים.

ראשית,ההמלצה היא לעדן את הקירות והמרחב על ידי בחירת גוונים בהירים, אלה גם מאירים ומגדילים את המרחב וגם שומרים על אווירה רגועה ושלווה בחלל. כמובן שניתן למקד את תשומת הלב בפריטים ואלמנטים באמצעות צבעים שיוצרים קונטרסט מעניין, כמו למשל, הדפסים ואפליקציות על הקירות בגוונים שתואמים לצבע המגירות במיטה או לגוון הידיות וכך לשמור על מוטיב חוזר בחלל הבא לידי ביטוי באמצעות צבע.

    

אם אתם מעוניינים להמריץ מעט את האנרגיות בחדר, ניתן להשתמש בעדינות ובמידה בצהוב שהוא צבע מאוד אנרגטי וכתום, סגול שהוא צבע רוחני, ירוק שמשדר צמיחה. במקום להגביר את הצבעוניות על ידי קירות צבעוניים או רהיטים צבעוניים, אפשר לשמור על כך שהרהיטים והקירות יהיו צבועים בגוונים ניטראליים וקלאסיים, אבל מוצרי הטקסטיל בחדר יצבעו את החלל בנגיעות עדינות של גוונים – סגלגל, תכלת, אפרסק, ורוד וכולי.

בכל מקרה, הקפידו על צבעים נקיים ונעימים, מוצרים איכותיים, אם אתם צובעים את הקירות – בחרו צבעים בריאים לנשימה וידידותיים לסביבה.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x