למכירות 09-7734275phone
  1. דף הבית
  2. >
  3. חדשות, טיפים וניוזלטר
> אקססוריז מדליקים לחדרי ילדים

חדשות וטיפים

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9799503 למכירות 09-7734275

אקססוריז מדליקים לחדרי ילדים

לאחרונה עיצבנו מחדש את חלל התצוגה של סניף האוס אין ברמת גן (כפי שסיפרנו לכאן כאן בחודש שעבר) ורצינו להוסיף לכל חדר טאץ' ייחודי. לאביזרי עיצוב משלימים יש חשיבות רבה והם מוסיפים גוון, סגנון ואופי לכל חדר – בין אם זה גיטרות לחדר "מוסיקלי" או אביזרים בניחוח ספורטיבי לילדים ובני נוער שהם חובבי ספורט, דגמים של מכוניות ואופנועים לילדים שאוהבים את עולם התחבורה ועוד. יש הרבה מאוד מוקדים בחדר בהם ניתן לשלב את האקססוריז המבוקשים, בין אם זה לתלות אותם על הקירות, להעמיד על המדפים או לשלב בנישות שיוצרות כוורות האחסון.

לפניכם כמה דוגמאות, הצעות ורעיונות לסגנון חדרי הילדים והנוער באמצעות אביזרי עיצוב משלימים.
 
 
מוצרי טקסטיל – מצעים, וילונות, שטיחונים ובעיקר כריות. אלה הם מוצרי טקסטיל שמשדרגים את המרחב ומוסיפים נגיעה צבעונית ועיצובית. ניתן ללכת על המראה החלק והאחיד או לקשט בהדפסים ובעיטורים שונים מעולם התוכן של החדר – פרחים, לבבות, כלי רכב ועוד.

פיסול
– זה יכול להיות עבודות יד שהילדים יצרו בעצמם בחוגי יצירה או בשיעור מלאכה, מזכרות שצברתם בטיולים כמו אצטרובל וצדפים או פסלים שרוכשים – לחדר בסגנון "ימי" – אוניות מפרש ועוגן וכדומה.

תמונות – ציורים, תמונות הדפס ואפילו ציורי קיר מעצימים את מראה המרחב. אלה יכולים להיות שוב עבודות יצירה של הילדים, ציורים שנאספו ממהלך השנים או ציורי קונספט שקניתם בגוונים דומים, במוטיבים חוזרים, ניתן לפזר את הציורים ברחבי החדר או אפילו לייחד קיר מסוים בבית ולתלות ציור לצד ציור.
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎