1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> אקססוריז מדליקים לחדרי ילדים

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

אקססוריז מדליקים לחדרי ילדים

לאביזרי עיצוב משלימים יש חשיבות רבה והם מוסיפים גוון, סגנון ואופי לכל חדר – בין אם זה גיטרות לחדר "מוסיקלי" או אביזרים בניחוח ספורטיבי לילדים ובני נוער שהם חובבי ספורט, דגמים של מכוניות ואופנועים לילדים שאוהבים את עולם התחבורה ועוד. יש הרבה מאוד מוקדים בחדר בהם ניתן לשלב את האקססוריז המבוקשים, בין אם זה לתלות אותם על הקירות, להעמיד על המדפים או לשלב בנישות שיוצרות כוורות האחסון.

לפניכם כמה דוגמאות, הצעות ורעיונות לסגנון חדרי הילדים והנוער באמצעות אביזרי עיצוב משלימים.
 
 
מוצרי טקסטיל – מצעים, וילונות, שטיחונים ובעיקר כריות. אלה הם מוצרי טקסטיל שמשדרגים את המרחב ומוסיפים נגיעה צבעונית ועיצובית. ניתן ללכת על המראה החלק והאחיד או לקשט בהדפסים ובעיטורים שונים מעולם התוכן של החדר – פרחים, לבבות, כלי רכב ועוד.

פיסול
– זה יכול להיות עבודות יד שהילדים יצרו בעצמם בחוגי יצירה או בשיעור מלאכה, מזכרות שצברתם בטיולים כמו אצטרובל וצדפים או פסלים שרוכשים – לחדר בסגנון "ימי" – אוניות מפרש ועוגן וכדומה.

תמונות – ציורים, תמונות הדפס ואפילו ציורי קיר מעצימים את מראה המרחב. אלה יכולים להיות שוב עבודות יצירה של הילדים, ציורים שנאספו ממהלך השנים או ציורי קונספט שקניתם בגוונים דומים, במוטיבים חוזרים, ניתן לפזר את הציורים ברחבי החדר או אפילו לייחד קיר מסוים בבית ולתלות ציור לצד ציור.
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x