1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> מחדשים את חדר הילדים לכבוד הקיץ

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

מחדשים את חדר הילדים לכבוד הקיץ

הקיץ כבר כאן ומשפחות רבות בוחרות לעבור דירה בימי הקיץ החמים. החופש הגדול מזמן את חלון הפנאי לבצע מעבר נעים ופשוט יותר, כך שלילדים יהיה קל יותר להסתגל לסביבת המגורים החדשה במיוחד אם היא ממוקמת באזור גיאוגרפי אחר לגמרי.

אך בין אם אתם מבצעים מעבר דירה או פשוט מעוניינים לרענן את חדר הילדים והנוער בבית, תוכלו ליהנות ממבצעי הקיץ האטרקטיביים של האוס אין – מעצבים חדרים בריאים. מבצעי קיץ על מגוון רהיטים ופריטי עיצוב משלימים בין אם מיטות, ארונות בגדים, שולחנות כתיבה, כוורות שנועדו לאחסון ועוד. לפניכם פרטים על מספר פריטים שמשתתפים במבצעי הקיץ שלנו.
אם אתם מחפשים חדרי ילדים מעץ מלא קומפלט, תוכלו ליהנות ממבצעים מיוחדים על חדרי ילדים דקל, זה הוא חדר ילדים קלאסי שכולל מיטה הנפתחת למיטת חבר, בעלת שתי מגירות רחבות. הארון הוא ארוך בעל שתי דלתות רחבות במיוחד עם חמש מגירות ובחדר עצמו נכללת גם כוורת מגירות מדגם מירב שמתאימה מאוד לאחסון צעצועים והיא מורכבת משלוש מגירות גדולות ושלושה תאים פתוחים.
 
 
חדר נוסף הוא חדר מעץ מלא סיוון הכולל מיטה עליונה ומיטת חבר נפתחת עשויה מעץ אורן ועץ קרוליינה ובעלת גב מעוטר, ארון בגדים גדול של שלוש דלתות רחבות ודלת אמצעים עם זכוכית סבתא מעודנת, שולחן כתיבה בקווים נקיים וכוורת לתלייה שמחולקת למדפים רחבים. כמו כן, במבצעי הקיץ של האוס אין נכללים גם מגוון שולחנות כתיבה עשויים מעץ מלא דוגמת שולחן כתיבה זיו, שולחן כתיבה גל, לואי, יעל, אילי ועוד. השולחנות מוצעים בגדלים שונים (ביו 120- 150 ס"מ).
לצד השולחנות, מוצעות למכירה כוורות אחסון משלימות מעוצבות להפליא, ספריות מעוצבות , ארונות בגדים לילדים, ספסלי פנאי, שידות וטואלטים דקורטיביים.
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x