1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> כיצד ליצור אווירה רגועה בחדר הילדים

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

כיצד ליצור אווירה רגועה בחדר הילדים

בימים אלה יותר מתמיד, אווירה רגועה היא מצרך חיוני ממש כמו אוויר לנשימה. אך כמובן שרוגע הוא תחושה שתרצו ליצוק לחדר הילדים בכל ימות השנה, בכל שהייה של הילד בחדר. אווירה רגועה מטיבה עם כל ילד במיוחד אם אופיו סוער, והיא מאפשרת לו להתרכז יותר ולמצוא שלווה בחדרו.
כמובן שכל אחד נרגע בדרך אחרת, אך כשדנים בסוגיית "עיצוב מרגיע", ניתן להתייחס לפרמטרים דוגמת גוונים, סגנונות עיצוביים, פריטים מפנקים, יצירת האווירה השקטה והנעימה ביותר שתסב לילד מנוחה וכך גם להוריו.

לפניכם מספר רעיונות להשגת אווירה של רוגע ושקט בעיצוב חדרי ילדים או בעיצוב חדרי נוער.

שלב ראשון, חפשו את הגוונים שיוצרים תחושה נעימה וחופשית בחלל, לרוב נעדיף גוונים בהירים שמשרים תחושות אלה, לבן, קרם, שמנת, תכלת, סגלגל, גוונים פסטליים או נייטרליים שגם יוצרים חלל "מואר" יותר ותחושה של שחלל גדול יותר מכפי שהוא באמת. בגוונים הנבחרים ניתן להשתמש בצביעת הקירות של החדר או בבחירת הרהיטים או האביזרים הנלווים. אם אתם מחפשים טוויסט עיצובי מנוגד, תמיד תוכלו להשיג נגיעות של צבע על ידי תוספת של תמונות, הוספת שטיח, צירוף מצעים צבעוניים וכולי.

אווירה רגועה ונעימה היא גם תוצר של בחירת חומרים איכותיים כמו למשל, רהיטי האוס אין העשויים מעץ מלא, חומר טבעי, ידידותי לסביבה, נעים לנשימה ומרגיע מאוד.

אווירה רגועה תושג גם על ידי מוסיקה נעימה שתתנגן בחדר, תמונות של נופים שמשרים שלווה, וילונות רכים המאפשרים שליטה באור המרחב, נורות שמפיצות אלומת אור נעימה וכדומה.
שיהיה רגוע.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x