אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

מסדרים את החדר

החזרה ללימודים הזכירה לנו, ההורים, שחדרי הילדים והנוער נוטים להתבלגן מהר. ספרים על הרצפה, מחברות על שולחן הכתיבה, עפרונות ליד החלון וטושים בארון הבגדים. הילדים שלנו לא תמיד זוכרים להחזיר הכל למקום או מייחסים לכך חשיבות. כמובן שמעבר לכך שחשוב שנהווה עבורם מודל לחיקוי בנוגע לסדר וארגון, כדאי לסייע להם ולצייד את החדר בפתרונות אחסון לארגון מקסימלי של החלל. למרבה השמחה, יש היום פתרונות אחסון מגוונים בעלי עיצוב אטרקטיבי, עשויים מחומרים איכותיים של עץ מלא וצבעים על בסיס מים, שניתן גם להזמין בנגרות בהתאמה אישית כך שהם יתאימו באופן מושלם לתנאי החלל.

אז איזה פתרונות אחסון כדאי להכניס לחדרי הילדים והנוער לקראת השנה החדשה?
 
ספריות מעץ מלא
הספריות מהוות פריט אחסון מצוין, ניתן להזמין ספריות צרות וגבוהות אם ברצונכם לחסוך במקום. בספריות ניתן להעמיד ספרים, מחברות, משחקים וצעצועים כך שיהיו נגישים לילדים לצד פריטי נוי שמוסיפים נגיעה מסוגננת לחדר. יש ספריות הכוללות גם מגירות לאחסון סמוי. הספריות מגיעות במגוון צבעים ועיצובים מרהיבים.
 
 
שידות רצפה
שידות רצפה אף הן מתאימות לאחסון דקורטיבי, למי שמחפש גרסא נמוכה ורחבה יותר, יש שידות רצפתיות עם מגירות ומדפים, פיתוחים ועיטורים, חריצים בעץ, קווים נקיים וישרים במגוון צבעים קלאסיים. בחרו את השידה הרצפתית האהובה עליכם.
 
פתרונות אחסון לתלייה
כדי לנצל היטב את השטח, אפשר לחסוך מקום אחסון יקר ולהצטייד במדפים או כוורות תלייה, מעל שולחן הכתיבה או ברחבי החדר, לספרים, משחקים וכל פריט שתרצו לאחסן.
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x