1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> פתרונות אחסון מומלצים לחדרי ילדים

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

פתרונות אחסון מומלצים לחדרי ילדים

חדרי ילדים נוטים להתבלגן במהרה, ערימות של בגדים, צעצועים זרוקים בכל עבר, מחברות וחוברות מושלכים על פני שולחן הכתיבה בכאוס מוחלט. כאן נכנסים לתמונה פתרונות אחסון שנועדו לסדר ולארגן את חדר הילדים בדרך הטובה ביותר. ברשת האוס אין תוכלו ליהנות משלל פתרונות אחסון פרקטיים ואסתטיים ולשלב אותם בדרך המועדפת עליכם במרחב של חדר הילדים.

לפניכם סקירה של מספר פתרונות אחסון מומלצים:

מיטת ילדים עם מגירות מובנות
ניתן מראש להצטייד ברהיטים לחדרי ילדים שמגיעים עם פתרונות אחסון בילד אין וכך ליהנות מפתרונות אחסון מובנים ברהיטים קיימים. כך למשל, תוכלו להזמין מיטת ילדים בגודל הרצוי ובעיצוב המבוקש המגיעה עם מגירות נשלפות בתחתית המיטה. מדובר במגירות רחבות ועמוקות מספיק כך שתוכלו לאחסן בהן צעצועים, בגדים ומצעים.
 
 
מידוף וכוורות
אם אתם מחפשים פתרונות אחסון שלא יתפסו מקום ברחבי החדר, תוכלו להזמין מדפים או כוורות שנועדו לתלייה על קירות החדר. כך למשל, ניתן למצוא מדפים מסוגננים מעץ מלא בגדלים שונים וכוורות מודולאריות עם חלוקה פנימית דינאמית, כוללות מידוף או מגירות, תאים פתוחים או סגורים לפי בחירתכם.
 
שידות אחסון
שידות אחסון מהוות פריט פונקציונאלי נוסף שמיועד לאחסון וניתן לשלבו ברחבי החדר במיקום המועדף עליכם. שידות אחסון ניתן למצוא במגוון גדלים, שידות של שתי מגירות או שלוש מגירות ואף שידות גדולות ורחבות יותר עם חלוקה בהתאמה אישית. ניתן להציב שידה לצד המיטה וכך לשמור על נגישות מקסימאלית לחפצים אישיים.
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x