1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> רעיונות לאחסון חכם בחדרי ילדים ונוער

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

רעיונות לאחסון חכם בחדרי ילדים ונוער

אם יש משהו שמתבקש בחדרי ילדים ונוער הרי אלה פתרונות האחסון. החדרים נוטים להתבלגן במהירות, ספרים מושלכים, מחברות מתעופפות, צעצועים זרוקים ולא משנה כמה תבקשו, תטחנו והילדים יבטיחו, סדר הוא מצרך נדיר בחדרי ילדים ונוער. כמובן שאפשר לסייע ולייעל את מלאכת הסידור במידה ומראש משלבים בחדרים פתרונות אחסון חכמים ונוחים, החל מכוורות מודולאריות דרך מידוף, חלוקה נכונה ופרקטית של ארון הבגדים ועוד. לפניכם כמה הצעות לפתרונות כאלה.

כוורות לתלייה
הכוורות הן מסוג הפריטים שכמעט כל אחד צריך בחדר, כיוון שהן חוסכות מקום יקר וגם מהוות פריט אחסון דקורטיבי שניתן לתלות מעל שולחן הכתיבה, מעל המיטה ובכל קיר. יש כוורות שמגיעות עם מספר תאים פתוחים, אחרות עם מגירות או תאים סגורים ואפשר לעצב מראש כוורות במידות המבוקשות מהחומרים הנדרשים בעיצובים מסוגננים ובצבעים שישתלבו היטב בחלל.
 

 

שידות אחסון
השידות לא גדולות כמו ארונות אך עדיין משמשות פריט אחסון מאסיבי ולרוב מכילות בתוכן חפצים רבים, החל מספרים דרך צעצועים ועד בגדים. ניתן לשלב שידה בתוך ארון הקסם, להשתמש בה בנפרד כשידת איחסון ולאחר מכן כחלק אינטגראלי מהארון או להזמין שידות מעוצבות לפינות מדיה, שידות לאחסון בגדים או צעצועי במגוון רחב של עיצובים. 

מגירות אחסון
היופי במגירות המיועדות לאחסון הוא שניתן לשלב מגירות בשולחנות כתיבה, במיטות לחדרי ילדים או במיטות נוער, מגירות רחבות ועמוקות או צרות, לפי הצורך והממד העיצובי המבוקש ולשלוף בעת הצורך,

ספרייה לחדר ילדים וספרייה מעץ מלא

כאשר מעצבים חדרי ילדים, חלק אינטגרלי מעיצוב זה יכלול גם ספרייה לחדר ילדים. ספריה זו תהיה בעלת שימושים רבים ותסייע לשמור על הסדר והארגון של החדר. אנו בהאוס אין מייצרים מגוון רחב של רהיטי עץ כבר יותר מ-30 שנים. בין שלל המוצרים שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של שידות אחסון וספרייה מעץ מלא.

 

 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x