1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> האם הגיע הזמן למיטת מעבר?

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

האם הגיע הזמן למיטת מעבר?

אחרי שהתינוק התרגל למיטת התינוקות וגם אתם נהנתם מיכולת התפעול של מיטת התינוקות, הגיע הזמן לעבור למיטת מעבר. אומנם לא כל המשפחות מאמצות את הקונספט של מיטת מעבר ויש מי שמעבירות את הילדים ישירות ממיטת התינוק למיטת ילדים, אך אחרות בוחנות את השתלבותה של מיטת מעבר בחדר הילדים.
מיטת מעבר היא למעשה מיטת ביניים בין מיטת תינוקות למיטת ילדים הן מבחינת מידותיה והן מבחינת הסביבה הבטוחה והנעימה שהיא מעניקה לילד.
ישנם ילדים שכבר בגיל שנתיים מרגישים "גדולים" למיטת תינוק, מתקשים להשתרע בנוחות או מנסים לטפס את דרכם החוצה. מצד שני, ההורים עוד לא מרגישים שהילד בשל למיטת ילדים סטנדרטית ומעוניינים להקל על המעבר בכך שהם מעבירים את הילד למיטת מעבר שמידותיה נעות לרוב בין 140-160 ס"מ אורך ורוחב של 80 ס"מ לעומת 190 ס"מ אורך בממוצע של מיטת ילדים סטנדרטית. המיטה תלווה את הילד עד שהוא ירגיש ביטחון בשינה עצמאית במיטה ששונה במהותה בגודל ובסגנון ממיטת התינוקות שהוא הכיר עד כה.

יצד להקל על הילד במעבר ממיטת תינוק למיטת מעבר? ניתן להתחיל את המעבר בהדרגתיות, כשתשמרו את שתי המיטות בחדר ותתנו לילד להכיר ולהסתגל למיטת המעבר, לשבת על המיטה, להתרגל לסביבתה ורק מאוחר יותר להירדם ולישון לילה שלם במיטה. אם הילד חולק את החדר עם אח נוסף, יתכן שהוא ירגיש כמו גדול עכשיו שיש לו מיטה שנראית כמו מיטה רגילה ולא כמו מיטת תינוקות ומומלץ להמריץ ולעודד אותו במשפטים כמו "אתה כבר גדול אז יש לך מיטה של גדולים" או "זו מיטה של גדולים יותר ושתהיה עוד יותר גדול תהיה לך מיטה של ילדים גדולים אפילו יותר".

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x