1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> חדר קטן עם פתרון גדול: מה עושים כשחדר הילדים קטן מדי?

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

חדר קטן עם פתרון גדול: מה עושים כשחדר הילדים קטן מדי?

חדר הילדים עומד לעבור כמה שינויים, בין אם משום שהילדים זקוקים למרחב למידה נוח יותר, ובין אם משום שאתם פשוט רוצים לרענן את מראה החדר. כך או כך אתם ניצבים בפני דילמה: בזמן שהילד מתחנן למיטה גדולה כדי לישון באלכסון, לכם ברור שאין מספיק מקום. הבשורה הטובה? יש פתרונות יצירתיים יותר.
 
פתרון ראשון: מיטה עם שטח אחסון
הדרך הקלאסית להתמודד עם מרחב קטן וצרכים גדולים היא להפוך את המיטה למרחב אחסון בפני עצמו. כך תוכלו לבחור מיטה וחצי יפה ומעוצבת ולשלב בה גם ארגז מצעים או מגירות. בשטח הזה תוכלו לשמור את המצעים, את הבגדים הישנים או את ספרי הלימוד שנערמים בקצב בלתי נתפס. כך אתם תופסים שתי ציפורים במכה: מצד אחד אתם משיגים שטח אחסון חשוב מאין כמותו, ומצד שני החדר מסודר הרבה יותר. כשהספרים המאובקים נעלמים מתחת למזרן החדר נראה פחות עמוס, ויותר נעים.
 
      
 
פתרון שני: מיטת קומותיים
כשחדר אחד משמש שני ילדים (ואפילו יותר) אתגר המקום הופך למשימה כמעט בלתי אפשרית. אלא שגם כאן יש פתרון והוא אפילו די פשוט: מיטת קומותיים. אחד הטרנדים הלוהטים היום הופך את המיטה הדו-קומתית לחוויה שונה ומלהיבה גם עבור הילדים, והוא למעשה שובר את הגרסה המיושנת והמוכרת כל כך. כך תוכלו להציב בחלק התחתון מיטה וחצי, מה שעדיין יענה על צרכי המתבגרים, ואם תרצו לאפשר לילדים לראות אלה את אלה גם כשהם מקשקשים לפני השינה תוכלו לתכנן מיטת קומותיים שבהם המיטות אנכיות – ולא מקבילות. עם סולם מעוצב וגם מיטה נשלפת נוספת (למקרה שחבר מצטרף למשל) העיצוב כולו מדליק, שונה וייחודי.
 
     
 
פתרון שלישי: תכנון פינת העבודה
עד היום ניצבה בחדר ספרייה ענקית ולצד פינת העבודה עצמה ניצבו מדפים על גבי מדפים. הם אכלסו ספרי לימוד וקריאה, כלי כתיבה וכמה מוצרי טכנולוגיה שהילדים פשוט לא יכולים בלעדיהם. אלא שעל כל אלה אפשר לוותר, ואפילו די בקלות. במקום ספרייה מגושמת הציבו בחדר שולחן עבודה בגודל המתאים, ואת המדפים תוכלו לתלות מעל השולחן. מאחר ורבים מהספרים ייעלמו בארגז (או במגירה) מתחת למיטה, תגלו שהחדר לא רק מרווח יותר, אלא גם נעים ומזמין. אם המטרה היא לאפשר לילדים לגדול בכיף, ללמוד בנחת ולארח חברים בלי לחשוש מהצפיפות, כל אחת מהדרכים הללו תאפשר לכם להשיג את המטרות הללו בדיוק. 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x