1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> להתבגר ולהתגבר: כך תתכננו את החדר של בני הנוער

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

להתבגר ולהתגבר: כך תתכננו את החדר של בני הנוער

אנחנו יכולים להתכחש לזה או לסרב להכיר בעובדה שזה קרה לנו ממש מתחת לאף, אבל הילדים שלנו הולכים ונעשים קצת יותר גדולים – וקצת פחות ילדים. הדרישות שלהם משתנות וגם הצרכים שלהם עוברים לא מעט שינויים. אלא שארבעת הקירות נשארים די אותו הדבר ובתוך החלל הזה אנחנו מנסים לייצר עבורם סביבה נעימה וכיפית, כזו שיוכלו ללמוד בה, לארח חברים ולישון טוב בלילה. אז איך עושים את זה?
 
תכנון נכון של המרחב
לפני שאתם מתחילים להעמיס ריהוט, לבחור צבעים ולתלות מדפים, חשוב מאוד להכיר את השטח שעומד לרשותכם קצת יותר לעומק. יכול מאוד להיות שהילד משתוקק למיטה זוגית, ספריית ספרים ענקית וארון שיאפשר לו לאסוף כמה שיותר זוגות נעליים, אבל הגשמת כל החלומות הללו רק תהפוך את החדר למחסן צפוף בלי מרחב מחייה. כשאתם יודעים מה השטח שעומד לרשותכם וגם מה בדיוק צרכי הילד או הילדה, אתם יכולים לבחור מיטה וחצי במקום מיטה זוגית, לחסוך מקום עם ארגז מצעים או מגירות רחבות בתחתית המיטה, ולהחליף את הספרייה בשולחן עבודה ומדפים תלויים.
 
  
 
בחירת חומרי הגלם
אחרי שהגדרתם את מידות החדר והפריטים השונים שאמורים להיכנס לתוכו, הגיע הזמן להיכנס לפרטים הקטנים. מאחר והמטרה שלכם היא לבחור ריהוט איכותי שילווה את הילד לאורך שנים – גם לאורך הבגרויות אבל בזמן השירות הצבאי ואפילו התואר האקדמי – רצוי לבחור בחומרים חזקים ואיכותיים. מיטות מעץ מלא ישרדו כל אתגר אפשרי, וגם שולחן העבודה יישאר שם לא רק בזמן הבגרות בהיסטוריה, אלא גם לתקופת הבחינות בשנה השלישית ללימודי האוניברסיטה.
 
עניין של סטייל
השלב הזה הוא אולי הקריטי מכולם, בוודאי מבחינת הילדים. כדי לעשות את זה נכון ולעצב את החדר בצורה טובה ונכונה, בהחלט מומלץ לתת לילד להביע עמדה, להגדיר צרכים ולקבוע אילו צבעים וסגנונות מדברים אליו הרבה יותר. מצד שני נסו להגדיר גבולות גזרה וזכרו שגם הצבעים הנוצצים ביותר עשויים לאבד מהקסם שלהם לאורך זמן. את מיטת העץ או ארון הבגדים תוכלו לצבוע בצבעים פסטליים נפלאים שיעניקו לחדר מראה חמים ונעים.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x