1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> איך בוחרים מיטות נוער?

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

איך בוחרים מיטות נוער?

הגיע הזמן להודות שהרגע הזה הגיע. הילדים כבר לא ממש קטנים ואם נדמה לכם שרק אתמול תכננתם את העריסה ואת שידת ההחתלה, השנים חלפו לפני שהספקתם למצמץ והם כבר משתוקקים למיטת נוער. אז איך בוחרים את המיטה האידאלית? הנה כמה טיפים חשובים.
 
1. מספר פרטים טכניים
לפני הכל חשוב להגדיר את הפרטים הטכניים והבסיסיים ביותר. קחו דף ועט, קבעו את מידות החדר ובהתאם – את מידות המיטה המיועדת. זה גם הזמן להחליט האם המיטה צריכה לספק כמה פונקציות נוספות. למשל, אם החדר קטן יחסית יכול להיות שהשילוב של ארגז מצעים יחסוך לכם שטח נדיר ויקר. כך תוכלו לבחור ארון קטן קצת יותר או לוותר על כוננית המדפים הענקית ולאחסן חלק מהציוד מתחת למיטה. יעילות היא ללא ספק שם המשחק.
 
   
 
2. תנו גם לילדים להביע דעה 
יש לכם אולי טעם משלכם, אבל אל תשכחו שיש משתמש קצה אחד למיטת הנוער הנבחרת. בפשטות, לפני שאתם סורקים קטלוגים ומקבלים החלטות על דעת עצמכם, התייעצו עם הנער או הנערה, בקשו לשמוע מה חשוב להם, להבין מה מתאים להם יותר ובעיקר להחליט יחד מה מתאים יותר ומה פחות. בסופו של דבר ההחלטה שלכם, בתור אלה שמחזיקים ביד את כרטיס האשראי, אבל לילדים יש דעות ברורות מאוד ובמקום להיכנס למלחמות מיותרות, נסו לחסוך ויכוחים ולהגיע להסכמות מוקדם יותר.
 
3. תכננו לטווח הארוך
מיטות נוער מעץ מלא הן מיטות חזקות ואיכותיות יותר והן יעמדו בהצלחה רבה במבחן הזמן. אם אתם מחפשים מיטה פשוטה ומוכנים לוותר עליה בעוד שנה או שנתיים אתם לא באמת צריכים להתאמץ, אבל אם המטרה היא לחשוב כמה צעדים קדימה ולבחור מיטה שתשרת גם את האחים הקטנים – איכות היא מילת המפתח. שימו לב לחומרי הגלם ולגימור, אלה הם הפרטים שיכריעו מה יהיה אורך הקשר עם פריט הריהוט החדש והמרכזי.

   
   
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x