1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> מתכוננים ללידה: כך תבחרו שידת אחסון

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

מתכוננים ללידה: כך תבחרו שידת אחסון

לקראת הרגע הגדול יש לא מעט הכנות, אבל ברשימת המשימות יש מטלה אחת מרכזית וחשובה במיוחד: בחירת שידת האחסון הנכונה. אלא שאתם לא לגמרי בטוחים מה הופך שידת האחסון ל"נכונה" ובמה אתם באמת צריכים להתמקד. הטיפים שלפניכם יעזרו לכם לקבל את ההחלטה הגורלית.

קבעו את המידות המדויקות

סביר להניח שבחרתם את חדר הילדים ואתם יודעים אילו פריטי ריהוט דרושים לכם, מעריסה ועד ארון או כיסא נדנדה שעליו תוכלו להרדים את הילד מדי לילה. מאחר והחדר הנבחר הוא בכל זאת בעל נתונים די ברורים ומדויקים, כדאי לדעת מה המידות שלו ומה המידות האידאליות עבור שידת האחסון. שימו לב שעליה להיות מרווחת דיה לאחסון כל צרכי התינוק.

בחרו חומר גלם איכותי
הבטיחות של התינוק היא החשובה ביותר, וכדי להבטיח שידת אחסון חזקה וטובה חשוב לבחור את חומרי הגלם הטובים ביותר. היום כבר אין ספק שהעץ המלא הוא הפתרון האידאלי, בעיקר משום שהוא חזק ועמיד מאוד. חוץ מזה הוא גם גמיש להפליא, מה שמאפשר לכם לבחור כל דגם, סגנון או עיצוב שתבחרו, וכן את הצבע האידאלי. 
 
   
 
הקפידו על נוחות מרבית
כמה מגירות תצטרכו? באיזה גודל? באיזה עומק? כשאתם מתכננים שידת איחסון, בוודאי אם יש לכם אפשרות לתכנן אותה במדויק על פי הצרכים שלכם, כדאי להגדיר מה אתם באמת צריכים ומה נכון לכם. המגירה העליונה תהיה לרוב קטנה יותר, כדי שתוכלו לאחסן בה את הפריטים הנגישים ביותר – גרביים, חיתולים ומוצצים למשל. גם שאר המגירות דורשות תכנון כדי שיהיה לכם נוח יותר להלביש את הילד ללא עיכובים.
 
טיפ בונוס: שמרו על הסטייל
נכון, חדר התינוק ישמש אותו למשך זמן קצר יחסית, אבל סביר להניח (בוודאי אם זה הילד הראשון) שיהיה לכם צורך בפריטי הריהוט גם בהמשך, כשתרחיבו את המשפחה. נסו לבחור מראש סגנון עיצוב שיעמוד במבחן הזמן וישרת גם את האחים הקטנים שיצטרפו ועם שידת איחסון מעץ מלא, חזק ואיכותי, תוכלו להיות בטוחים שהבחירה שלכם תלווה אתכם עוד שנים ארוכות וטובות.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x