לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114phone
  1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> למה אתם באמת צריכים שידת החתלה?

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

למה אתם באמת צריכים שידת החתלה?

כשהלידה מתקרבת מגיעים גם ההיסוסים, התכנונים ובעיקר מגיעות לא מעט דילמות. אתם רוצים לעצב חדר תינוקות מושלם, לייצר סביבה שבה הילד יגדל בשלווה ובנחת, ויותר מכל אתם רוצים שהחדר יהיה נוח גם עבורכם, בין אם כשאתם מחתלים ובין אם כשאתם מחליפים לו בגדים בבוקר. השאלה היא האם שידת החתלה היא הפתרון האידאלי, ואיך בכלל בוחרים אותה.
 
השידה היא הפתרון הנוח
שידת החתלה יכולה להיות פתרון נוח ופונקציונלי להפליא, בוודאי למי שמבין שמדובר בפעולה שמתבצעת כמה וכמה פעמים במהלך היממה. בחירת שידה בגובה הנכון מאפשרת החתלה נוחה הרבה יותר, ועם תכנון מדויק של המגירות השונות התוצאה יעילה אפילו יותר:כל דבר נמצא בדיוק במקום, בהישג יד. הטלק, הקרם, המשחה, התרופה הנכונה, החיתול וגם המסרק, לכולם אפשר להגיע בלי מאמץ ובעיקר, בלי להתרחק מהתינוק אפילו לשבריר שנייה.
 
איך בוחרים שידה מתאימה?
שידת החתלה נוחה היא זו שמתאימה בדיוק למידות ולצרכים האישיים שלנו. במילים אחרות, לפני שבוחרים שידת החתלה כדאי להגדיר מה יהיה הגובה האידאלי, כמה מגירות יהיו לה ומה עומקן. כאמור, החלפת החיתול או הבגדים היא פעולה שמתבצעת לא מעט פעמים ביום ולמען הנוחות שלנו רצוי שגובה השידה יתאים לגובה שלנו, בלי לגבות מחירים יקרים מדי מהגב. אחרי שהגדרתם את המידות תוכלו להמשיך הלאה אל השלב הבא: העיצוב.
 
   
 
העיצוב המדויק והחומרים הטובים ביותר
באופן טבעי תרצו לבחור שידת החתלה שתשתלב בעיצוב הכללי של החדר, אלא שכאן כדאי לזכור שמדובר בפריט ריהוט שיכול לשרת אתכם שנים רבות וטובות, גם כשילדים נוספים יצטרפו אל המשפחה. לכן מומלץ לשים לב לשני פרטים מרכזיים: הראשון הוא הסגנון שבו תבחרו, זה שיהיה נטרלי דיו כדי להתאים לכל ילד וילדה שיצטרפו למשפחה. הפרט השני הוא חומר הגלם. עץ מלא תמיד עדיף, בעיקר משום שהוא חזק ועמיד הרבה יותר. כך תוכלו ליהנות משידה איכותית ויפה, חזקה ועמידה מאוד, גם כשהתינוק ילמד לקרוא ולכתוב בזמן שאתם תחליפו לחיתול לאח הקטן שלו.
 
טעם אישי בהתאמה אישית
אחרי שהגדרתם את מידות השידה, את חומר הגלם האידאלי וגם את הצבעים המועדפים עליכם, תוכלו לתכנן שידת החתלה שעונה על רשימת הדרישות הזו במדויק. לכל חדר יש מידות ייחודיות משלו, לכל תינוק צרכים מוגדרים ולכל אחד מאיתנו העדפות אישיות. ריהוט איכותי בהתאמה אישית מספק את המענה לכל אלה והוא עושה את זה הכי טוב שאפשר.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x