1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> למה אתם באמת צריכים שידת אחסון?

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

למה אתם באמת צריכים שידת אחסון?

כשהלידה מתקרבת מגיעים גם ההיסוסים, התכנונים ובעיקר מגיעות לא מעט דילמות. אתם רוצים לעצב חדר תינוקות מושלם, לייצר סביבה שבה הילד יגדל בשלווה ובנחת, ויותר מכל אתם רוצים שהחדר יהיה נוח גם עבורכם, השאלה היא האם שידת אחסון היא הפתרון האידאלי, ואיך בכלל בוחרים אותה.
 
השידה היא הפתרון הנוח
שידת אחסון יכולה להיות פתרון נוח ופונקציונלי להפליא, בוודאי למי שמבין שמדובר בפעולה שמתבצעת כמה וכמה פעמים במהלך היממה. בחירת שידה בגובה הנכון מאפשרת אחסון נוח הרבה יותר, ועם תכנון מדויק של המגירות השונות התוצאה יעילה אפילו יותר:כל דבר נמצא בדיוק במקום, בהישג יד. הטלק, הקרם, המשחה, התרופה הנכונה, החיתול וגם המסרק, לכולם אפשר להגיע בלי מאמץ 
 
איך בוחרים שידה מתאימה?
שידת איחסון נוחה היא זו שמתאימה בדיוק למידות ולצרכים האישיים שלנו. במילים אחרות, לפני שבוחרים שידת איחסון כדאי להגדיר מה יהיה הגובה האידאלי, כמה מגירות יהיו לה ומה עומקן.  אחרי שהגדרתם את המידות תוכלו להמשיך הלאה אל השלב הבא: העיצוב.
 
   
 
העיצוב המדויק והחומרים הטובים ביותר
באופן טבעי תרצו לבחור שידת אחסון שתשתלב בעיצוב הכללי של החדר, אלא שכאן כדאי לזכור שמדובר בפריט ריהוט שיכול לשרת אתכם שנים רבות וטובות, גם כשילדים נוספים יצטרפו אל המשפחה. לכן מומלץ לשים לב לשני פרטים מרכזיים: הראשון הוא הסגנון שבו תבחרו, זה שיהיה נטרלי דיו כדי להתאים לכל ילד וילדה שיצטרפו למשפחה. הפרט השני הוא חומר הגלם. עץ מלא תמיד עדיף, בעיקר משום שהוא חזק ועמיד הרבה יותר. כך תוכלו ליהנות משידה איכותית ויפה, חזקה ועמידה מאוד, 
 
טעם אישי בהתאמה אישית
אחרי שהגדרתם את מידות השידה, את חומר הגלם האידאלי וגם את הצבעים המועדפים עליכם, תוכלו לתכנן שידת איחסון שעונה על רשימת הדרישות הזו במדויק. לכל חדר יש מידות ייחודיות משלו, לכל תינוק צרכים מוגדרים ולכל אחד מאיתנו העדפות אישיות. ריהוט איכותי בהתאמה אישית מספק את המענה לכל אלה והוא עושה את זה הכי טוב שאפשר.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x