1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> הפתרון האידאלי לנער המתבגר: מיטה וחצי

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

הפתרון האידאלי לנער המתבגר: מיטה וחצי

בחייהם כל נער ונערה מגיע השלב שבו הם דורשים שינוי. מיטת היחיד הספיקה להם פעם אבל היום היא צרה מדי בשבילם, ומצד שני – מיטה זוגית גדולה יותר וכך היא גם עשויה להפוך את החדר לקטן וצפוף למדי. למרבה המזל יש פתרון שמתאים בדיוק בשבילם: מיטה וחצי. 
 
תחושת העצמאות המוחלטת
אחד היתרונות הבולטים של מיטה וחצי, בוודאי בהשוואה למיטות הילדים הקלאסיות, הוא תחושת העצמאות שהמתבגרים מקבלים. בשלב שבו הם מארחים חברים או פשוט מבלים קצת יותר זמן בחדר עם ספרי הלימוד או הטאבלט, מיטה וחצי עושה את העבודה היטב. עם מזרן אורתופדי איכותי הם ישנים טוב יותר ועם מיטה רחבה הם נהנים מתחושת חופש, מרחב ועצמאות. רק תתארו לעצמכם כמה ויכוחים וחיכוכים תחסכו.
 
התאמה לגודל החדר
כדי לבחור מיטה וחצי שתתאים לנער או לנערה קחו צעד אחד לאחור ובדקו את החדר עצמו. מה המידות שלו? איפה תוצב המיטה? אילו פריטים נוספים נמצאים בחדר או צפויים להיכנס אליו בזמן הקרוב? השאלות הללו חשובות כדי שתוכלו להתמקד בגודל הנכון ולבחור מיטה וחצי שתאפשר לכם להמשיך ליהנות מהמרחב ולנצל את השטח הקיים בצורה טובה ויעילה הרבה יותר. אם החלל קטן מדי ייתכן שתצטרכו לתכנן טוב יותר את גודל המיטה או פריטי ריהוט אחרים כמו ארון הבגדים ושולחן הכתיבה.
 
 
העיצוב האידאלי
 אחרי שהגדרתם את המידות כדאי לעצור ולפני שתקבלו החלטה על דעת עצמכם, תנו גם לילדים שלכם להביע עמדה. אם אחת הסיבות לכך שהם מבקשים מיטה גדולה יותר היא הצורך שלהם להרגיש בוגרים ועצמאיים יותר, תנו להם את ההזדמנות להיות כאלה ולהביע את עמדתם. כשהם בוחרים את המיטה שלהם בעצמם, או לכל הפחות מרגישים שמקשיבים לדעות ולעמדות שלהם, הם מרגישים מוערכים יותר ומעל לכל קל להם יותר לאהוב את המיטה שתבחרו עבורם. זה הזמן לתת להם לא רק פרטיות אלא גם עצמאות.
 
תכנון לאורך זמן
לצד העיצוב והגודל שימו לב גם לחומר הגלם ממנו מורכבת המיטה. סביר להניח שיש בבית עוד ילד או שניים והמיטה שתרכשו אמורה לשרת אתכם עוד שנים רבות וטובות. מיטה וחצי מעץ מלא תאפשר לכם לישון בראש שקט הרבה יותר, בידיעה שהמיטה מתוכננת מחומר הגלם החזק והאיכותי, זה שיעמוד בהצלחה רבה במבחן הזמן וגם ייראה יוקרתי ומזמין הרבה יותר. 
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x