1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> היתרון של מיטה וחצי מעץ מלא

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

היתרון של מיטה וחצי מעץ מלא

הגיע הזמן לתכנן את מיטת הנוער האידאלית ואין ספק שהבחירה הקלאסית היא מיטה וחצי. עם זאת, עוד לפני שתתמקדו בעיצוב ובבחירת הצבעים או המסגרת, כדאי להתמקד בחומר הגלם שממנו מורכבת המיטה החזקה והאיכותית. במילים אחרות, זה הזמן להבין למה מיטה וחצי מעץ מלא היא הפתרון הטוב ביותר ומה הם היתרונות שהופכים את חומר הגלם הזה למבוקש כל כך.
 
מיטה וחצי במבחן הזמן
לעץ המלא יש לא מעט יתרונות, אבל נדמה שאחד המאפיינים הבולטים והמשמעותיים ביותר הוא מאפיין האיכות. מיטה וחצי מעץ מלא היא מיטה שעומדת בהצלחה רבה במבחן הזמן, פשוט משום שחומר הגלם שמרכיב אותה הוא אחד החומרים החזקים והאיתנים ביותר שקיימים. כך הוא יכול להתמודד בהצלחה גם בתנאי לחות או כשהטמפרטורה גבוהה במיוחד ולהישאר מרשים ואיכותי גם לאחר שנים רבות וטובות.
 
מגוון רחב של אפשרויות
היתרון השני של העץ המלא הוא יתרון הגמישות שלו וכשאתם מתכננים מיטה וחצי מעץ מלא, יש לכם ללא ספק מבחר אדיר של חלופות. כל עיצוב שעולה בדעתכם יכול להתבצע בקלות רבה ובדיוק מרבי, בין אם תשלבו במיטה גם שטח אחסון או מיטה נפתחת. תוכלו גם לבחור את המסגרת המתאימה לכם, זו שהנער המתבגר אוהב במיוחד והכל כשאתם נהנים מתוצאה יפהפייה באיכות גבוהה מאוד.
 
    
 
מיטה וחצי בכל סגנון
לבסוף, אם נדמה לכם שבחירה של מיטה וחצי מעץ מגבילה אתכם בכל הקשור לבחירת הצבעים, המציאות דווקא שונה לחלוטין. מצבעים רכים ופסטליים שישתלבו היטב בכל סגנון ועד לצבעים חדים ובוהקים יותר שיתאימו לנער או לנערה, לטעם האישי שלהם ולעיצוב החדר בכלל. הצבעים האיכותיים מאפשרים לכם לעצב את החדר בדיוק כפי שתרצו ולשלב בין פריטי הריהוט השונים, מהמיטה ועד הארון, משולחן הכתיבה ועד למדפי הספרים. הכל, כשאתם נהנים גם מתוצרים מופלאים ומרהיבים שישרתו את הילדים הרבה אחרי הבגרויות, השחרור מהצבא והלימודים האקדמיים שלהם.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x