1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> 3 טיפים לבחירת מיטה וחצי

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

3 טיפים לבחירת מיטה וחצי

הילדים מתבגרים והצרכים שלהם משתנים בהתאם. הם זקוקים לחדר קצת יותר מרווח, לפינה נוחה שבה יוכלו לארח את החברים וללמוד לבגרויות, אבל בעיקר הם זקוקים למיטה טובה, איכותית וחזקה. השילוב הזה יבטיח להם שהות נעימה בחדר שבו הם מבלים יותר מאי פעם וגם איכות שינה טובה הרבה יותר. אז איך בוחרים מיטה ולמה מיטה וחצי היא דווקא הפתרון האידאלי?

עניין של גודל
מעל לכל מיטה וחצי היא פתרון קלאסי שמאפשר לילדים ליהנות מהמרחב שהם זקוקים לו – גם בזמן השינה וגם בכל שעה ביממה. מצד אחד, מיטה וחצי מספקת להם מרחב ונחת כשהם מסיימים יום לימודים מפרך עם ספר לפני השינה ומצד שני, היא משאירה שפע של מרחב ללימודים, למשחק ולבילוי עם החברים. במילים אחרות, גם אם אתם נפרדים מהצעצועים והספרים שהיו שם בילדות, הרי שרצוי להשאיר שפע של מקום כדי לרבוץ עם חומרי הלימוד או עם החבר שמגיע לבקר.
 
עניין של תחושה
כשהילדים גדלים הם גם רוצים הרבה יותר עצמאות ותחושה של חופש ואין ספק, כי מיטה וחצי מספקת מענה אידאלי לצורך הזה. מיטה זוגית בהחלט גדולה מדי לצרכים שלהם וככל הנראה גם לחדר שעומד לרשותם, בעוד מיטה וחצי מעניקה להם את התחושה שהם כבר גדולים ועצמאיים יותר. תמיד תוכלו לשלב ארגז אחסון בחלקה התחתון של המיטה כדי לחסוך מקום נוסף בחדר, או לתכנן מיטה נפתחת לטובת מסיבת הפיג'מות שעשויה להתקיים בחדר מפעם לפעם.
 
מיטת קומותיים וחצי מעץ מלא    מיטה וחצי עם ארגז מתרומם
 
עניין של טעם
חדר מעוצב ומסודר עם מיטה וחצי והציוד הפרקטי ביותר זה בדיוק החדר שהילדים משתוקקים אליו – גם כשהם גדולים ובוגרים יותר. השילוב בין מיטה וחצי שמתאימה גם לעיצוב הכללי של הארון, שולחן הכתיבה או כוננית הספרים, הוא שילוב שמבטיח אווירה מזמינה ונעימה בחדר. זו דרך נהדרת לייצר סביבת לימודים נעימה מצד אחד אבל גם מקום שכיף לנער או לנערה לשהות בו גם כשאין שיעורי בית או תקופת בחינות. עיצוב מדויק, צבעים נכונים והתאמה מושלמת בין כל האלמנטים יבטיחו לכם את התוצאה הזו.
 
        

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x